Історії авторів зображень для Перегляду вулиць

Зображення "Зімбабве"

Зімбабве

Таванда Канхема розповідає про те, як він показує Зімбабве всьому світу за допомогою Перегляду вулиць. Таванда повернувся у свою рідну країну, щоб створити зображення для Перегляду вулиць на Картах Google і показати іншим столицю Зімбабве, Хараре, і надзвичайно популярний серед туристів водоспад Вікторія.

Зображення "Бермудські Острови"

Бермудські Острови

Дізнайтесь, як агенція з підвищення туристичної привабливості Бермудських островів Bermuda Tourism Authority скористалася послугами фотостудії Miles Partnership, яка є сертифікованим партнером Перегляду вулиць. Співробітники Miles Partnership мають усе необхідне для зйомки Перегляду вулиць і всі потрібні інструменти Google. Вони допомогли Bermuda Tourism Authority оптимально представити Бермудські острови на Картах Google, підвищили помітність місцевих компаній, а також дали змогу віртуально подорожувати Бермудськими островами тим, хто планує (або мріє) відвідати їх.

Зображення "Тонга"

Тонга

Таня Вольфграмм і Вікукі Кінгі, засновники організації Grid Pacific, що знайомить людей із культурою народів південного тихоокеанського регіону, розповідають про те, як створювалися картографічні зображення островів Тонга. Це захоплива історія людей, які поставили перед собою велику ціль – додати фото всієї території островів Тонга в Перегляд вулиць.

Найцікавіше із саміту "Перегляд вулиць на Картах Google 2018 року"

Перегляньте найцікавіші відео з минулого саміту "Перегляд вулиць на Картах Google", який щороку збирає авторів зображень для Перегляду вулиць з усього світу