Продукти Google допомагають пізнавати світ навколо. За допомогою зображень на наших платформах ви легко зможете переглядати й досліджувати місця поблизу та по всьому світу. Ми докладаємо значних зусиль, щоб зображення були корисними та максимально реалістично передавали місця, які вас цікавлять.

Зображення Перегляду вулиць може надавати як компанія Google, так і сторонні особи. Автора можна визначити за посиланням на джерело чи значком на зображенні. Знімки на Картах Google, зроблені сторонніми особами, належать їх авторам або тим, кому ці автори передали право власності на вміст.

На цій сторінці докладно викладено Політику щодо зображень Перегляду вулиць, наданих компанією Google. Правила щодо зображень, наданих користувачами, наведено в Політиці щодо створеного користувачами вмісту Карт.

Правила щодо зображень Перегляду вулиць, наданих компанією Google

Ми розробили цю Політику щодо зображень Перегляду вулиць, наданих компанією Google, щоб створити позитивний досвід для всіх, хто дивиться зображення Перегляду вулиць. Ці правила пояснюють, який вміст вважається неприйнятним та яких вимог потрібно дотримуватися під час публікації зображень Перегляду вулиць на Картах Google. Правила можуть оновлюватися, тому час від часу переглядайте їх.

Перегляд вулиць не показує зображення в реальному часі

Зображення Перегляду вулиць демонструє лише те, що зняли наші камери в той день, коли проїжджали у відповідному місці. Після цього зображення ще обробляють протягом кількох місяців. Тому фотографії, які ви бачите, можуть насправді бути кількамісячної або кількарічної давнини. Щоб переглянути, як змінилася місцевість, яку ми фотографували протягом років, скористайтеся функцією Машина часу.

Розмиття

Компанія Google докладає чимало зусиль, щоб захистити право на недоторканність приватного життя людей, які потрапляють на зображення Перегляду вулиць на Картах Google.

Ми розробили передову технологію для розмивання облич і номерних знаків на зображеннях Перегляду вулиць, наданих компанією Google. Якщо ви вважаєте, що потрібно додатково розмити ваше обличчя чи номерний знак, або хочете розмити на знімку власний будинок, автомобіль чи своє зображення, надішліть відповідний запит за допомогою функції "Повідомити про проблему". Однак зверніть увагу, що розмивання неможливо скасувати. Якщо ви попросите нас розмити ваш будинок на певному зображенні в Перегляді вулиць, його також буде розмито на всіх попередніх і майбутніх фотографіях.

Неприйнятний вміст

Якщо ви помітили неприйнятний вміст, повідомте нам про цю проблему. Ми вважаємо перелічені категорії неприйнятним вмістом, за винятком випадків, коли він має художню, освітню чи документальну цінність.

Порушення прав інтелектуальної власності

Порушення прав інтелектуальної власності

Ми не публікуємо зображення або інший вміст, що порушують законні права інших осіб, зокрема авторське право. Щоб дізнатися більше або подати скаргу стосовно порушення Закону "Про захист авторських прав у цифрову епоху" (DMCA), перегляньте відповідні процедури.

Значок "Вміст відверто сексуального характеру"

Вміст відверто сексуального характеру

Ми забороняємо публікувати вміст відверто сексуального характеру.

Значок "Незаконний вміст, що пропагує небезпечні дії або насильство"

Незаконний вміст, що пропагує небезпечні дії або насильство

Ми забороняємо публікувати незаконний вміст, який пропагує небезпечні або кримінальні дії чи містить зображення безпідставного насильства.

Значок "Переслідування та залякування"

Переслідування та залякування

Забороняється використовувати Перегляд вулиць для публікування вмісту з метою переслідування, домагання чи залякування.

Ворожі висловлювання

Ворожі висловлювання

Забороняється публікувати вміст, який пропагує чи схвалює агресію до окремих осіб або груп на підставі їхньої расової чи етнічної приналежності, віросповідання, обмежених можливостей, статі, віку, національності, статусу ветерана, сексуальної орієнтації або гендерної ідентифікації.

Значок "Вміст, пов’язаний із тероризмом"

Вміст, пов’язаний із тероризмом

Терористичним організаціям не дозволяється використовувати цю службу з будь-якою метою, зокрема для вербування. Крім того, ми вилучаємо вміст, пов’язаний із тероризмом, наприклад такий, що сприяє терористичним актам, спонукає до насильства або схвалює терористичні атаки.

Значок "Загроза безпеці дитини"

Загроза безпеці дитини

Правила Google суворо забороняють вміст, який ілюструє експлуатацію дітей або жорстоке поводження з ними. Це стосується всіх зображень сексуального насильства над дітьми, а також будь-якого вмісту, у якому діти зображуються як сексуальні об’єкти. Якщо ви виявите матеріали, які, на вашу думку, зображують експлуатацію дітей, не публікуйте такий вміст повторно та не коментуйте його, навіть щоб привернути до нього увагу Google. Якщо ви побачите такий вміст на інших сайтах, зверніться безпосередньо в організацію National Center for Missing and Exploited Children (NCMEC).

Значок "Ідентифікаційна інформація"

Ідентифікаційна інформація

Не можна публікувати вміст з ідентифікаційною інформацією (своєю чи інших людей), як-от даними кредитних карток, записами з медичних карток, державними ідентифікаційними номерами тощо.