Продукти Google допомагають пізнавати світ навколо. За допомогою зображень на наших платформах ви легко зможете переглядати й досліджувати місця поблизу та по всьому світу. Ми докладаємо значних зусиль, щоб зображення були корисними та максимально реалістично передавали місця, які вас цікавлять.

Зображення Перегляду вулиць може надавати як компанія Google, так і сторонні особи. Автора можна визначити за посиланням на джерело чи значком на зображенні. Знімки на Картах Google, зроблені сторонніми особами, належать їх авторам або тим, кому ці автори передали право власності на цей контент.

На цій сторінці викладено Правила щодо зображень від Google у Перегляді вулиць. Вимоги щодо зображень, наданих користувачами, наведено в Правилах щодо контенту, створеного користувачами Карт.

Правила щодо зображень від Google у
у Перегляді вулиць

Ми розробили ці Правила щодо зображень від Google у Перегляді вулиць, щоб усі користувачі Перегляду вулиць мали позитивні враження від використання цього сервісу. Ці правила пояснюють, який контент вважається неприйнятним і яких вимог потрібно дотримуватися під час публікації зображень Перегляду вулиць на Картах Google. Наші правила можуть оновлюватися, тому час від часу переглядайте цей розділ.

Перегляд вулиць не показує зображення в реальному часі

Зображення Перегляду вулиць демонструє лише те, що зняли наші камери в той день, коли перебували у відповідному місці. Після цього зображення ще обробляють протягом кількох місяців. Тому фотографії, які ви бачите, можуть насправді бути кількамісячної або кількарічної давнини. Щоб переглянути, як змінилася місцевість, яку ми фотографували протягом років, скористайтеся функцією Машина часу.

Розмивання

Компанія Google докладає чимало зусиль, щоб захистити право на недоторканність приватного життя людей, які потрапляють на зображення Перегляду вулиць на Картах Google.

Ми розробили новітню технологію для розмивання облич і номерних знаків на зображеннях від Google у Перегляді вулиць. Якщо ви вважаєте, що потрібно додатково розмити ваше обличчя чи номерний знак, або хочете розмити на знімку власний будинок, автомобіль чи своє зображення, надішліть відповідний запит за допомогою функції "Повідомити про проблему".

Неприйнятний контент

Якщо ви помітили неприйнятний контент, скористайтеся функцією Повідомити про проблему link. Контент із перелічених нижче категорій вважається неприйнятним, крім випадків, коли наявна художня, освітня або документальна цінність.

Порушення прав інтелектуальної власності

Порушення прав інтелектуальної власності

Ми не публікуємо зображення або інший контент, що порушує законні права, зокрема авторські, інших осіб (щоб дізнатися більше або подати скаргу на порушення закону "Про захист авторських прав у цифрову епоху" (DMCA), перегляньте відповідні вказівки).

Значок "Контент відверто сексуального характеру"

Контент відверто сексуального характеру

Ми забороняємо публікувати контент відверто сексуального характеру.

Значок "Незаконний контент та зображення небезпечних дій і насильства"

Незаконний контент та зображення небезпечних дій і насильства

Ми забороняємо публікувати незаконний контент, а також зображення небезпечних чи протиправних дій або безпричинного насильства.

Значок "Агресивні дії та залякування"

Агресивні дії та залякування

Забороняється використовувати Перегляд вулиць для публікації контенту з метою переслідування, домагання, залякування, цькування чи інших агресивних дій.

Ворожі висловлювання

Ворожі висловлювання

Заборонено публікувати контент, що розпалює ненависть або пропагує насильство проти особи або групи осіб за ознаками раси, етнічного походження, віросповідання, обмежених фізичних можливостей, статі, віку, національності, статусу учасника бойових дій, сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

Значок "Терористичний контент"

Терористичний контент

Терористичним організаціям не дозволяється використовувати цей сервіс із будь-якою метою, зокрема для вербування. Ми також вилучаємо контент, пов’язаний із тероризмом, наприклад такий, що сприяє терористичним актам, спонукає до насильства або схвалює терористичні атаки.

Значок "Загроза безпеці дитини"

Загроза безпеці дитини

Google дотримується політики абсолютної нетерпимості щодо використання контенту, який зображає експлуатацію дітей чи жорстоке поводження з ними. Це стосується будь-яких зображень сексуального насильства й усього контенту сексуального характеру за участю дітей. Якщо ви виявите матеріали, які, на вашу думку, зображують експлуатацію дітей, не поширюйте й не коментуйте його, навіть щоб привернути увагу компанії Google. Натрапивши на такий контент на інших сайтах, зв’яжіться безпосередньо з Національним центром для зниклих і експлуатованих дітей.

Значок "Ідентифікаційна інформація"

Ідентифікаційна інформація

Не можна публікувати контент з ідентифікаційною інформацією (своєю чи інших людей), зокрема даними кредитних або медичних карток, офіційних посвідчень тощо.