Правила для сертифікованих фотографів Перегляду вулиць

Ці правила поширюються на всіх сертифікованих фотографів Перегляду вулиць, які в інтересах своїх клієнтів створюють зображення для використання в продуктах Google.

Наші правила для сертифікованих фотографів Перегляду вулиць охоплюють чотири наведені нижче аспекти.


Вимоги до прозорості

Щоб клієнти могли скористатись усіма перевагами завантаження зображень у продукти Google, вони потребують повної інформації для прийняття зважених рішень. Тому ми вимагаємо, щоб усі наші сертифіковані фотографи чесно й відкрито надавали таку інформацію. Нижче наведено мінімальні вимоги щодо прозорості. Крім того, сертифіковані фотографи зобов’язані докладати належних зусиль, щоб надавати клієнтам інші потрібні відомості.

Надавайте фотопослуги на прозорих умовах, знайте свої права й обов’язки, не порушуйте права інших людей, дотримуйтеся вимог місцевого законодавства й правил використання фірмової символіки брендів.


Правила використання фірмової символіки Google

Використовувати в маркетингових цілях бренд Перегляду вулиць на Картах Google і значок сертифікованого фотографа мають право лише спеціалісти й компанії зі статусом сертифікованого фотографа. Якщо ви сертифікований фотограф, використовуйте їх, вирізнитися з-поміж конкурентів. Сертифіковані фотографи та агентства можуть використовувати значки, словесні знаки, елементи фірмової символіки (зокрема логотипи Карт Google, Перегляду вулиць тощо). Нижче наведено правила їх використання. Якщо ви вважаєте, що хтось порушує ці правила, повідомте нас. А якщо порушення стосується елементів фірмової символіки якогось іншого продукту Google, повідомте про це тут.


Вимоги до якості знімків сертифікованих фотографів


Заборонені види діяльності


Про наші правила

Обов’язково прочитайте правила Google для сертифікованих фотографів Перегляду вулиць і стежте за їх оновленнями. Якщо в нас будуть підстави вважати, що ви їх порушуєте, ми можемо ретельно перевірити ваші дії та вказати, яких заходів вам необхідно вжити. У разі повторних або грубих порушень ми можемо виключити вас із програми сертифікації фотографів і повідомити про це ваших клієнтів. Крім того, ми можемо заборонити вам публікувати контент у сервісах Карт Google.

Ці правила доповнюють усі інші вимоги й умови використання, які застосовуються до третіх осіб, зокрема: