Довідковий центр конфіденційності

Існують різні налаштування, за допомогою яких можна керувати конфіденційністю в сервісах Google. Щоб знайти відповіді на поширені запитання про конфіденційність та свої дані в продуктах і сервісах Google, виберіть варіант нижче або перегляньте нашу політику конфіденційності.

Можете переглянути спеціальні ресурси й інструменти, якщо вам потрібна допомога з переліченими нижче питаннями.

Як отримати допомогу з продуктом Google

Відвідайте наш Довідковий центр і форуми підтримки.

Відновлення облікового запису Google і ймовірно зламані облікові записи

Як відновити доступ до облікового запису Google

Якщо у вас виникли проблеми з особистим обліковим записом:

  1. Дізнайтеся, як відновити обліковий запис Google або Gmail.
  2. Виконайте ці вказівки, щоб відновити обліковий запис.
  3. Якщо не вдається відновити обліковий запис, знайдіть відповідний Форум продукту й створіть допис із запитанням.

Якщо ви користуєтеся продуктами Google через обліковий запис закладу освіти або організації, зверніться по допомогу для сервісу Google Workspace.

Якщо ви підозрюєте, що обліковий запис зламано
Якщо ви помітили підозрілі дії в обліковому записі
Захистіть обліковий запис, виконавши ці кроки, якщо ви виявили в ньому підозрілі дії. Пройдіть Перевірку безпеки, щоб оцінити стійкість свого облікового запису до загроз.

Якщо ви вважаєте, що скоєно злочин

Якщо ви вважаєте, що вчинено злочин, зверніться до правоохоронних органів.

Якщо ви отримуєте чужі електронні листи

Як поскаржитися на контент або інформацію, які, на вашу думку, потрібно видалити з продукту або сервісу Google

Як поскаржитися на контент або інформацію
Як подати запит на видалення з продуктів Google контенту, який порушує законодавство

Дізнайтеся, як видалити ймовірно незаконний або неавторизований контент у Google.

Ми пропонуємо прості процедури видалення із сервісів Google контенту, який містить особисту інформацію користувачів.

На цій сторінці ви дізнаєтеся, як можна повідомити про контент, який, на вашу думку, потрібно видалити із сервісів Google відповідно до чинного законодавства.

Якщо ваш запит пов’язаний із YouTube, дізнайтеся більше про правила конфіденційності YouTube.

Елементи керування обліковим записом

Як завантажити свої дані з продуктів і сервісів Google

Дізнайтеся докладніше про завантаження даних або перейдіть в інструмент Takeout, щоб завантажити свої дані з продуктів і сервісів Google.

Також за допомогою наших інструментів можна отримати доступ до даних і переглянути їх або видалити дані.

Як надіслати запит на доступ до даних

Якщо потрібна інформація недоступна в цих інструментах, надішліть запит на доступ до даних і вкажіть:

  • категорії особистої інформації, які вам потрібні;
  • продукти й сервіси, пов'язані з цими даними;
  • приблизні дати, коли ці дані могли збиратися Google.

Щоб заповнити форму, потрібно ввійти в обліковий запис Google.

Важливо: можна також зателефонувати за безкоштовним номером 855-548-2777. Наші представники можуть відповісти на різні запитання та допомогти вам заповнити веб-форму, щоб упевнитися, що ми надаємо інформацію власнику облікового запису.

Як переглянути основні дані облікового запису

Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google, ви завжди можете переглянути й оновити інформацію, відвідавши потрібний сервіс Google. Наприклад, сервіси Фото й Диск створені, щоб допомогти вам керувати певними типами контенту, який ви зберігаєте в Google.

Ми також створили набір інструментів, які дають змогу переглядати інформацію, збережену в обліковому записі Google, і керувати нею.

Якщо ви не ввійшли в обліковий запис, то можете керувати пов’язаною з веб-переглядачем або пристроєм інформацією, зокрема наведеними нижче даними.

  • Персоналізація пошуку без входу в обліковий запис. Вибирайте, чи дозволити використовувати дані своєї історії пошуку для надання доречніших результатів і рекомендацій.
  • Налаштування YouTube. Призупиняйте запис Історії пошуку YouTube та Історії переглядів YouTube або видаляйте їх.
  • Налаштування реклами. Керуйте параметрами, що стосуються оголошень, які ви бачите в Google, а також на сайтах і в додатках, що співпрацюють із Google для показу реклами.
Як видалити дані

Як видалити обліковий запис Google

Ви можете будь-коли видалити обліковий запис Google. Якщо ви передумали або випадково видалили обліковий запис, можна спробувати його відновити. Дізнайтеся, як це зробити.

Через певний період часу після видалення всі дані та контент вашого облікового запису вилучаються з наших систем. У наших правилах описано, чому ми зберігаємо ті чи інші типи даних протягом різних періодів часу. Видаливши обліковий запис Google, ви втратите доступ до:

  • сервісів, у яких потрібно входити в обліковий запис, таких як Gmail, Google Диск і Календар; 
  • даних, зв’язаних з обліковим записом, зокрема електронних листів, фотографій і історії трансакцій;
  • підписок на YouTube;
  • придбаного в Google Play контенту, як-от фільмів, ігор і музики;
  • збережених у Chrome даних;
  • свого імені користувача. Після видалення використовувати це ім’я буде неможливо. Ви не зможете створити новий обліковий запис Google із тим самим іменем користувача.

Окрім цих інструментів ми також пропонуємо окремі засоби видалення в наших продуктах, таких як Фото.

Як отримувати доступ до своїх даних і керувати ними

Законодавство деяких країн може надати вам право запитувати доступ до своєї особистої інформації. Ми вважаємо, що найкращий спосіб забезпечити таку можливість — надати вам контроль над своїми даними. Тому ми створили зручні інструменти, за допомогою яких можна легко отримувати доступ до своїх даних, переглядати й завантажувати їх, переносити в інший сервіс або видаляти.

Щоб захистити користувачів, ми запровадили розширену інфраструктуру безпеки, тому лише вповноважені особи мають доступ до пов’язаної з ними особистої інформації.

Наші користувацькі інструменти призначені для того, щоб надавати вам особисту інформацію в лаконічному, прозорому, зрозумілому й доступному форматі. Нижче наведено приклади.

  • У розділі Відстеження дій можна переглядати, які типи даних про дії мають зберігатися в обліковому записі Google, і керувати ними. Якщо історію додатків і веб-пошуку ввімкнено, дані про ваші пошукові запити й дії в інших сервісах Google зберігаються в обліковому записі Google для персоналізації, зокрема щоб пришвидшувати пошук і робити додатки й рекомендації кориснішими.
  • Крім того, можна дозволити історії додатків і веб-пошуку зберігати в обліковому записі Google інформацію про ваші дії на інших сайтах, пристроях і в додатках, які використовують сервіси Google (наприклад, у додатках, які ви встановлюєте й використовуєте на пристрої Android). Ви можете переглядати дані історії додатків і веб-пошуку й керувати ними в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі користувача.
  • Ви також можете завантажити дані за допомогою нашого інструмента. Завдяки йому ви можете вибирати, які дані отримувати і як часто, а також куди їх надсилати.

Ці інструменти – найефективніший спосіб контролювати, як основні сервіси Google обробляють ваші дані. Однак ви можете надсилати запити за допомогою форми запиту на доступ до даних, яка доступна в Довідковому центрі конфіденційності.

Нижче наведено докладну інформацію про те, як використовувати кожен із цих варіантів.

Як отримати доступ до своїх даних

Нижче наведено три основні способи, у які можна отримати доступ до даних і керувати ними.

Безпосередній доступ до даних через сервіси Google і свій обліковий запис Google

Якщо ви ввійшли в обліковий запис, ви завжди можете переглядати й оновлювати інформацію в продуктах, які використовуєте. Наприклад, Фото й Диск створені, щоб допомогти вам керувати певними типами контенту, який ви зберігаєте в Google.
Ми також створили набір інструментів, які дають змогу переглядати інформацію, збережену в обліковому записі Google, і керувати нею.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача й елементи керування дають змогу легко отримувати доступ до даних у багатьох сервісах Google і керувати ними. Нижче наведено приклади.
  • Мої дії. Це налаштування дає змогу переглядати дані, які зберігаються в обліковому записі Google, коли ви входите в нього й користуєтеся нашими сервісами (наприклад, відомості про те, що ви шукали й коли відкривали Google Play), а також керувати такою інформацією.
    • Наприклад, можна легко відшукати веб-сайт, який ви знайшли в Пошуку Google минулого тижня. Ви можете:
      • шукати за ключовими словами, ввівши в поле пошуку потрібні терміни;
      • фільтрувати результати за датою і продуктом (для цього потрібно натиснути кнопку "Фільтрувати за датою та продуктом" і ввести потрібні дані); або
      • переглядати всі збережені дані про дії.
  • Крім того, можна здійснювати пошук в історії додатків і веб-пошуку, історії місцезнаходжень та історії YouTube, а також отримати доступ до елементів розширеного керування ними в спеціальних розділах.
    • Історія додатків і веб-пошуку. Ви можете переглядати дані про свої дії на сайтах і в додатках Google (зокрема пов’язану інформацію, таку як геодані) та керувати ними, щоб швидше знаходити контент, отримувати кращі рекомендації і переглядати персоналізовані результати на Картах, у Пошуку, а також в інших сервісах Google.
    • Історія місцезнаходжень. Ви можете переглядати інформацію про історію свого пересування з пристроями й керувати нею, навіть якщо не використовуєте сервіси Google. Ці дані використовуються для персоналізації карт, надання рекомендацій на основі відвіданих місць тощо.
    • Історія YouTube. Ви можете переглядати інформацію про те, що ви дивитеся й шукаєте на YouTube, і керувати нею. Ці дані використовуються, щоб надавати вам кращі рекомендації, запам’ятовувати момент, на якому ви припинили перегляд, тощо.
  • Мій центр реклами. Ви можете переглядати й керувати параметрами, що стосуються оголошень, які ви бачите в Google, а також на сайтах і в додатках, що співпрацюють із Google для показу реклами. Ви можете змінювати свої інтереси, дозволяти чи забороняти використання особистої інформації для персоналізації оголошень і вмикати або вимикати певні рекламні сервіси.
  • Історія пошуку Google Workspace. У деяких продуктах Google Workspace, таких як Gmail і Google Диск, можна вибрати функцію зберігання пошукових запитів, щоб ви могли повернутися до них пізніше й керувати ними.
  • Покупки й бронювання. Керуйте покупками й бронюваннями, зробленими через Пошук, Карти й Асистента.
  • В Особистому кабінеті Google можна керувати даними, пов’язаними з певними продуктами.

Безпосередній доступ до даних за допомогою інструмента завантаження даних

Google пропонує багато різних сервісів, які можна використовувати в різний спосіб у низці комбінацій. Завдяки великому набору налаштувань фактичні дані, пов’язані з кожною особою, значною мірою залежать від того, чи вона використовує якийсь із сервісів і яким чином. Це означає, що ваші дані, пов’язані з використанням сервісів Google, можуть відрізнятися від такої інформації іншого користувача.
Google Takeout – це гнучкий і потужний інструмент для зручного й інтуїтивного доступу до даних. За допомогою Google Takeout можна завантажити дані з багатьох сервісів Google у компактній, прозорій і зрозумілій формі.
Нижче наведено інформацію про використання Google Takeout, а також приклади різних сервісів і даних, доступних через Google Takeout.

Як використовувати Google Takeout

Щоб використовувати Google Takeout, виконайте ці прості кроки. Докладніше читайте на цій сторінці Довідкового центру.

  • Відкрийте інструмент Takeout з однієї з багатьох платформ, зв’язаних із ним, наприклад із Довідкового центру конфіденційності. Щоб завантажити дані, пов’язані з обліковим записом Google, потрібно ввійти в нього.
  • Ви можете вибирати, з яких сервісів потрібно завантажити свої особисті дані. Для цього перейдіть до потрібного сервісу Google.
    • Виберіть дані
  • Виберіть сервіс Google, натиснувши відповідний прапорець.
    • Виберіть сервіс Google
  • Якщо ви хочете завантажити лише деякі дані з продукту, натисніть кнопку Список "Включено всі дії". Після цього зніміть прапорці біля даних, які не потрібно архівувати.
    • Виберіть обсяг даних
  • Натисніть "Далі".
    • Натисніть "Далі"
  • У цьому останньому кроці ви можете, зокрема, вибрати, як часто й куди експортувати дані. Наприклад, можна автоматично створювати архів вибраних даних кожні 2 місяці протягом року. Перший архів буде створено відразу.
    • Виберіть частоту й місце призначення
  • Після завершення експорту ви отримаєте електронний лист із посиланням, за яким можна отримати доступ до потрібної інформації. Це може зайняти деякий час, залежно від обсягу інформації в обліковому записі. Однак більшість користувачів отримують посилання на архів у той самий день.
    • Завантажте файл із даними

Приклади доступної інформації

Обліковий запис Google: містить дані про реєстрацію і статистику вашого облікового запису, зокрема наведену нижче інформацію.

  • Інформація про реєстрацію облікового запису, як-от дата створення, IP-адреса й мова Умов використання, інформація для відновлення облікового запису, наприклад резервна електронна адреса, номер телефону для відновлення пароля через SMS-повідомлення, а також альтернативні електронні адреси.
  • Дії з IP-адреси, наприклад IP-адреса, позначка часу, дані веб-переглядача, інформація про операційну систему, а також пристрій, який використовується для доступу до веб-сайту.

Google Play: дані про ваші дії в Google Play, наприклад наведені нижче.

  • Встановлення: список встановлень додатків із Google Play і пов’язаних із ними даних, таких як позначка часу, час оновлення, дані про оператора пристрою, модель і виробника.
  • Історія активацій: список активованих промокодів Google Play і пов’язаних даних.
  • Історія покупок: список покупок у Google Play і пов’язаних даних, таких як мова й код користувача та позначка часу.
  • Історія замовлень: докладні відомості про ваші покупки в Google Play, а також пов’язані дані, такі як геодані (зокрема IP-адреса).
  • Пристрої: дані про пристрої, на яких ви входили в Google Play, як-от геодані.
  • Налаштування Google Play: налаштування додатків Google Play і пов’язаних із ними даних.

Статистика журналу доступу: дані про дії в обліковому записі, наприклад наведені нижче.

  • Журнали дій за IP: список сервісів Google, до яких мають доступ ваші пристрої (наприклад, щоразу, коли ваш телефон синхронізується з Gmail), включно з позначками часу, IP-адресами й даними веб-переглядача.
  • Журнали пристроїв: список пристроїв (наприклад, Nest, Pixel, iPhone), які мали доступ до вашого облікового запису Google упродовж останніх 30 днів.

 

Надсилання запиту команді спеціалістів із питань конфіденційності

Ми створили спеціальну форму запиту на доступ до даних, яку можна знайти в Довідковому центрі конфіденційності. Посилання наведене в Політиці конфіденційності Google. Заявки, подані через цю форму, надсилаються команді спеціалістів Google із питань конфіденційності. Усі запити, надіслані через цю форму, обробляються окремо. Оскільки запити, надіслані за допомогою цієї форми, перевіряються й сортуються вручну, а відповіді на них надають наші спеціалісти, ви довше чекатимете на результат їх обробки, ніж у разі використання автоматизованих інструментів самодопомоги.
  • У формі запиту на доступ до даних ми попросимо вас надати певні відомості, які допоможуть опрацювати ваш запит. Їх перелічено нижче.
    • Електронна адреса. Вона дає нам змогу підтвердити вашу особу (докладніше див. в розділі Поширені запитання).
    • Країна проживання. Ці дані допомагають нам визначити законні права, які регулюють ваш запит.
    • Продукт (або продукти), про який ви запитуєте. Ця функція допомагає нам визначити, які дані вам потрібні, а також якими інструментами ви можете скористатися, щоб отримати безпосередній доступ до них (див. вище).
    • Інформація про те, які дані ви шукаєте. Завдяки цьому ми знатимемо обсяг вашого запиту; у формі запиту на доступ до даних ви можете вказати їх у загальних рисах або назвати конкретні. Конкретність запиту вплине на відповідь, яку ви отримаєте. Нижче наведено приклади.
      • Ви можете запросити всі свої дані, які обробляє Google, зокрема "Будь-які дані" або "Всі дані". Оскільки це дуже загальний запит, у початковій відповіді, яку ви отримаєте, будуть визначені онлайн-інструменти, за допомогою яких ви можете отримати доступ до своїх даних. Імовірно, команда спеціалістів із питань конфіденційності попросить вас уточнити запит, щоб вони змогли надати кориснішу відповідь.
      • Якщо ви вкажете конкретні дані, які вам потрібні (записи дзвінків, текстові версії чатів, дані для входу тощо) чи їх категорії, це сприятиме ефективнішій обробці вашого запиту.
      • Вам може бути корисно переглянути інформацію про те, як ми обробляємо дані в продуктах, які вас цікавлять. Зазвичай вона міститься в Політиці конфіденційності Google або Примітці про конфіденційність Google Cloud, якщо ви користуєтеся продуктами Google Cloud для підприємств. Якщо доступ до запитаних даних не можна отримати через онлайн-інструменти, наша команда спеціалістів із питань конфіденційності їх шукатиме.
    • Отримавши ваш запит, надісланий через форму запиту на доступ до даних, ми обробимо його вказаним нижче чином.
      • Наша команда спеціалістів із питань конфіденційності підтвердить, що той, хто надіслав запит, є особою, якої ці дані стосуються. Наприклад, якщо ви надіслали запит з одного облікового запису Google на отримання інформації про інший, ми попросимо вас скористатися відповідним обліковим записом.
      • Після того як спеціалісти з питань конфіденційності підтвердять, що ви є особою, якої стосуються ці дані, вони розглянуть ваш запит детальніше й визначаться з відповіддю. Нижче наведено приклади.
        • Якщо запит складний і для відповіді потрібно більше часу, вони повідомлять вас про це.
        • Якщо ваш запит незрозумілий або стосується великої кількості інформації, вони попросять вас уточнити його, указавши пов’язану інформацію чи дії.
        • Якщо ви уточните обсяг запиту (наприклад, указавши певні категорії даних або сервіси, яких він стосується), це допоможе нашим спеціалістам із питань конфіденційності надати точнішу відповідь. Наприклад, вони зможуть визначити спеціальні користувацькі інструменти, через які ви отримаєте доступ до відповідних даних у лаконічному й зрозумілому форматі, а також надати рекомендації з використання цих інструментів.
        • Якщо доступ до запитаних даних не можна отримати через інструменти, орієнтовані на користувача, наші спеціалісти виконають пошук, щоб визначити, які дані потрібно підготувати.
      • Далі спеціалісти з питань конфіденційності підготують їх, за необхідності застосовуючи винятки (зокрема у випадках, коли розкриття таких даних може негативно вплинути на права й інтереси третіх осіб).
      • Після того як пов’язані документи будуть готові, вам нададуть інформацію відповідним шляхом, наприклад на спеціалізованій платформі, де ви зможете отримати доступ до даних, які вручну зібрали команди відповідних спеціалістів.
      • Якщо після ретельного пошуку в наших системах не буде виявлено даних у відповідь на ваш запит, ви отримаєте повідомлення про це.

Зверніть увагу, що є певні дані, які ми не зможемо надати у відповідь на запит.

Щоб дізнатися більше про надсилання запитів на доступ, перегляньте Поширені запитання.

Поширені запитання

Підтвердження особи користувача, який надіслав запит

Якщо особа хоче отримати доступ:
  1. До даних, пов’язаних з обліковим записом Google. Їй потрібно надіслати запит із пов’язаної з ним перевіреної електронної адреси. Якщо особа надішле запит з електронної адреси, не пов’язаної з указаним обліковим записом Google, і ми не зможемо підтвердити, що запитані дані її стосуються, вона не отримає доступ до цієї інформації.
  2. До даних, які обробляються способом, що не дає змоги ідентифікувати особу. Таку інформацію зазвичай не можна ідентифікувати як пов’язану з особою, що надіслала запит. Це може стосуватися інформації, яка обробляється без зв’язку з конкретною особою. Наприклад, дані, оброблені в контексті функції SafeSites, пов’язані з ключем API для Chrome, який не можна використовувати для автентифікації окремих користувачів. Тому ці дані не буде надано у відповідь на запит на доступ.

Чому Google просить мене ввійти в обліковий запис Google, щоб отримати доступ до його даних?

Є кілька вагомих причин, з яких ми просимо користувача ввійти в обліковий запис Google, про який він запитує інформацію. Це допомагає захищати конфіденційність користувачів, дотримуватися нормативних вимог і запобігати шахрайству.

  • Захист конфіденційності користувачів. Підтверджуючи особу, ми можемо бути впевнені, що надаємо дані лише тому користувачу, який має на них право. Це допомагає захистити конфіденційність користувачів і запобігти несанкціонованому доступу до особистої інформації.
  • Дотримання нормативних вимог. Відповідно до багатьох законів і нормативних актів, організації повинні вживати заходів для захисту конфіденційності своїх користувачів. Один із кроків – підтвердження того, що особа, яка запитує доступ до інформації, є особою, якої вона стосується. Це допомагає організаціям дотримуватися законів і нормативних актів та захищати конфіденційність користувачів.
  • Запобігання порушенням. Коли ми надаємо дані певній особі, ми їх фактично їй довіряємо. Підтверджуючи, що користувач має право на запитувану інформацію, ми захищаємо інтереси наших користувачів.

Чи можу я використовувати іншу інформацію, яка стосується облікового запису Google, щоб отримати доступ до пов’язаних із ним даних?

Самого по собі факту, що користувач, який надіслав запит, знає певну інформацію або володіє нею (зокрема має переслані електронні листи, дані про IP-адреси, з яких було отримано доступ до облікового запису, чи ідентифікатори файлів cookie), зазвичай недостатньо, щоб підтвердити, що він є особою, якої такі дані стосуються.

Треті особи можуть отримати електронні листи, IP-адреси чи інформацію з пристроїв різними способами. Наприклад, чоловік, дружина або партнер користувача може спільно з ним використовувати пристрій або отримати доступ до його облікового запису й переслати електронні листи на свою адресу, а згодом надіслали їх нам у запиті, щоб зламати обліковий запис. Подібним чином треті особи можуть змінити вміст автоматичних електронних листів так, щоб здавалося, що вони мають відношення до іншого облікового запису. Аналогічно IP-адреси й ідентифікатори файлів cookie самі по собі не підходять для цілей перевірки з багатьох причин, у тому числі через те, що ними можуть ділитися декілька різних людей одночасно.

 

Чому в Takeout недоступні записи розмов зі службою підтримки користувачів Google?

Записи дзвінків потрібно перевіряти на наявність даних третіх осіб, і це робиться вручну. Якщо такі дані є, їх видаляють.

Чому мені пропонують користувацькі інструменти, коли я запитую доступ до своїх даних?

Google пропонує різноманітні сервіси, які можна використовувати в різний спосіб у низці комбінацій. Завдяки великому набору налаштувань фактичні дані, пов’язані з кожною особою, значною мірою залежать від того, чи вона використовує якийсь із сервісів і яким чином. Це означає, що ваші дані, пов’язані з використанням сервісів Google, можуть відрізнятися від такої інформації іншого користувача.

Ми надаємо гнучкі й потужні інструменти для доступу до оброблених даних про вас і керування ними. За допомогою них ви легко отримаєте доступ до стислої, прозорої і зрозумілої інформації про свої дані.

Тому, отримуючи запит, ми часто вказуємо користувачам відповідні інструменти, за допомогою яких можна отримати доступ до потрібної інформації.

Які дані не надаються у відповідь на запит на доступ до моїх даних?

Щоб дізнатися, які дані не надаватимуться у відповідь на запит, перегляньте цю сторінку Довідкового центру.

Елементи керування конфіденційністю й безпекою

Як переглянути параметри конфіденційності

Існують засоби, за допомогою яких можна керувати конфіденційністю в наших сервісах. Скористайтеся Перевіркою конфіденційності, щоб переглянути та налаштувати важливі параметри, зокрема зазначені нижче. Окрім цих інструментів ми також пропонуємо окремі налаштування конфіденційності в наших продуктах.

  • Відстеження дій
    • Вирішуйте, які типи даних про ваші дії зберігатимуться в обліковому записі. Наприклад, ви можете ввімкнути історію місцезнаходжень, щоб отримувати підказки про затори на своєму щоденному маршруті, або зберігати історію переглядів YouTube для доречніших пропозицій відео.
  • Налаштування реклами
    • Керуйте параметрами, що стосуються оголошень, які ви бачите в Google, а також на сайтах і в додатках, що співпрацюють із Google для показу реклами. Ви можете змінювати свої інтереси, дозволяти чи забороняти використання особистої інформації для персоналізації оголошень і вмикати або вимикати певні рекламні сервіси.
  • Про вас
    • Вибирайте, яку інформацію про вас бачать інші користувачі в сервісах Google.
Дізнайтеся, як ваші дані надаються додаткам і сайтам сторонніх розробників

Ви можете безпечно ділитися даними зі сторонніми сайтами й додатками, надаючи їм доступ до різної інформації у своєму обліковому записі Google.

Дізнайтеся, як ваші дані надаються додаткам і сайтам сторонніх розробників

Як переглянути налаштування безпеки
Дані й інформація, які збирає Google

Яку особисту інформацію ми збираємо і як її використовуємо

Ми прагнемо чітко вказувати, яку особисту інформацію збираємо і як її використовуємо. Докладніше про наші зобов’язання читайте в політиці конфіденційності. Там також надано пояснення щодо типів інформації, способів і причин її збору, як вона використовується та коли до неї надається спільний доступ. Крім того, у Центрі безпеки можна ознайомитися з принципами конфіденційності й безпеки Google.

Де зберігаються ваші дані

Для більшої надійності ми використовуємо сервери в усьому світі. Це означає, що ваша інформація може оброблятися поза межами країни вашого проживання. Незалежно від того, де відбувається обробка, ми застосовуємо однаковий рівень захисту даних.

Get help with privacy-related questions

Питання щодо конфіденційності даних

У Google є спеціальна команда, що займається запитами щодо конфіденційності користувача в продуктах. Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання в Довідковому центрі конфіденційності, зателефонуйте на безкоштовний номер 855-548-2777 або заповніть цю веб-форму. Якщо у вас є запитання про конфіденційність в обліковому записі Google Workspace, зверніться до свого адміністратора. Якщо ви адміністратор облікового запису, зверніться в службу підтримки Google Workspace.

Щоб дізнатися більше про те, як компанія Google забезпечує конфіденційність, перегляньте політику конфіденційності.

Можете переглянути спеціальні ресурси й інструменти, якщо вам потрібна допомога з переліченими нижче питаннями.

Запити й ресурси корпоративних клієнтів 

Обробка даних у Google Cloud

Якщо у вас некомерційна версія Gmail, Диска чи іншого продукту Google, вас стосуються Загальні положення та умови й Політика конфіденційності Google.

Ми не пропонуємо Угоду щодо обробки даних для некомерційних версій Gmail або Диска. Google не виступає обробником даних цих версій. Якщо у вас є конкретні запитання про конфіденційність, зобов’язання щодо захисту даних і дотримання вимог, проконсультуйтеся зі своїм юристом.

Якщо ваша організація користується сервісами Google Workspace, Google Workspace for Education або Google Cloud Platform, вас може стосуватися Додаток щодо обробки даних Cloud. Якщо ваша угода ще не охоплює Додаток щодо обробки даних Cloud (або попередній документ — Додаткову угоду щодо обробки даних чи Умови обробки даних і безпеки — у відповідних випадках), ви можете прийняти Додаток щодо обробки даних Cloud у Консолі адміністратора, виконавши ці вказівки для Google Workspace і Google Workspace for Education, а також ці вказівки для Google Cloud Platform. Зверніть увагу: якщо ваша організація купує Google Cloud Platform у торговельного посередника, Додаток щодо обробки даних Cloud не застосовуватиметься до вас, оскільки ви приймете умови обробки даних свого торговельного посередника. Якщо у вас виникли запитання щодо цих умов, зв’яжіться з вашим торговельним посередником.

Щоб дізнатися, як ми збираємо та обробляємо особисту інформацію (за винятком даних клієнтів) у цих сервісах, перегляньте Примітку про конфіденційність Google Cloud.

Як знайти умови обробки даних

Google надає доступ до умов обробки даних певних продуктів, де ми виступаємо обробником. Деякі з них перелічено нижче. 

Також ви можете дізнатися, як Google допомагає рекламодавцям Google Ads дотримуватися GDPR. Для інших функцій, пов’язаних з Ads, перегляньте Умови Google для контролерів.

Докладніше про продукти й Умови обробки даних можна дізнатися на сторінці privacy.google.com/businesses/compliance.

Як уникати шахрайства й скаржитися на нього

Іноді люди вдаються до шахрайства чи іншого обману, використовуючи бренд Google. Дізнайтеся, як уникнути шахрайства й поскаржитися на нього.

Якщо ви виявили підозрілі дії в обліковому записі, дізнайтеся, як захистити його. Пройдіть Перевірку безпеки Google, щоб оцінити стійкість свого облікового запису до загроз.

false
Додатки Google
Головне меню
9565097164057439617
true
Пошук у довідковому центрі
true
true
true
false
false