Як ми допомагаємо боротися з викраденням особистої інформації

Google використовує різноманітні технології, щоб захистити вас від викрадення особистої інформації в Інтернеті та гарантувати безпеку й захист вашого облікового запису Google.

Двоетапна перевірка

Щоб забезпечити ще надійніший рівень захисту вашого облікового захисту Google, ми пропонуємо користувачам двоетапну перевірку. Цей інструмент додає ще один рівень безпеки – щоб увійти в обліковий запис Google, потрібно ввести не лише пароль, але й код підтвердження. Навіть якщо ваш пароль зламають, вгадають або викрадуть іншим чином, зловмисник не зможе ввійти у ваш обліковий запис, не ввівши код підтвердження, який ми надсилаємо на ваш телефон. Ми пропонуємо двоетапну перевірку понад 50-ма мовами в 175-ти країнах світу. Докладніше про налаштування двоетапної перевірки.

Шифрування

Google вживає багато заходів, щоб захищати вашу особисту інформацію від зловмисників і викрадачів. З’єднання Gmail між вашим комп’ютером і Google шифрується за умовчанням. Це перешкоджає стороннім особам відстежувати вашу активність у мережі Google. Ми також за умовчанням використовуємо захист, відомий як шифрування SSL, під час роботи в Диску Google або в інших наших службах.

Застереження щодо підозрілої активності в обліковому записі

Ми сповістили чимало користувачів, коли виявили незвичну активність у їхніх облікових записах Google. Наприклад, коли спроби входу спершу надходили з однієї країни, а невдовзі – з іншої. Такі користувачі отримували в Gmail листи із застереженнями щодо незвичної спроби входу в обліковий запис. Ми також час від часу просимо користувачів змінювати паролі, якщо є підстави вважати, що обліковий запис зламано.

Автентифікація електронної пошти

Щоб боротися з порушеннями та блокувати надходження спаму в папку "Вхідні", у Gmail використовується автентифікація електронної пошти, яка допомагає визначити, чи повідомлення справді надійшло з указаної адреси. Особиста й фінансова інформація всіх активних користувачів Gmail і їхніх контактів захищається автоматично.

Захист від спаму

Gmail захищає вас від спаму та шкідливих електронних листів. Gmail щодня обробляє мільярди повідомлень і має чималі досягнення в захисті користувачів від спаму – менше 1% спаму в Gmail потрапляє в папки "Вхідні". Коли спамер надсилає небажане повідомлення нового типу, наші системи часто за лічені хвилини виявляють таке повідомлення та блокують його надходження в облікові записи Google. Це зменшує ймовірність, що повідомлення зі спамом можуть завдати шкоду комп’ютеру або викрасти особисту інформацію.