Типи даних про місцезнаходження, які використовує Google

У різних продуктах Google можуть використовуватися різні типи інформації про місцезнаходження.

Неявна інформація про місцезнаходження – це інформація, яка фактично не вказує, де перебуває пристрій, але дозволяє нам припустити, що вас цікавить певне місце або ви там перебуваєте. Прикладом неявної інформації про місцезнаходження є введений вручну пошуковий запит щодо певного місця. Неявну інформацію про місцезнаходження можна використовувати по-різному. Наприклад, якщо ви введете "Ейфелева вежа", ми припустимо, що ви хочете переглянути інформацію про місця поблизу Парижа, і скористаємося цим, щоб надати вам рекомендації щодо таких місць.

Інформація про інтернет-трафік, як-от IP-адреси, зазвичай присвоюється на основі географічного розташування, тому дозволяє принаймні визначити країну, у якій перебуває пристрій, і запропонувати відповідну мову та країну для пошукових запитів. Така інформація надсилається як звичайна частина інтернет-трафіку.

У деяких продуктах, як-от покрокова навігація в Картах Google для мобільних пристроїв, використовується точніша інформація про місцезнаходження. Для цих продуктів зазвичай потрібно ввімкнути служби локації пристрою. Це служби, які отримують чи визначають точне місцезнаходження за допомогою сигналів GPS, датчиків пристрою, точок доступу Wi-Fi та ідентифікаторів антен мобільного зв’язку. Служби локації пристрою можна згодом вимкнути. Певні пристрої та/або програми також можуть пропонувати додаткові параметри керування інформацією про місцезнаходження в службах локації пристрою. Наприклад, у деяких продуктах можна вибрати, чи зберігати інформацію про місцезнаходження в продукті або історії облікового запису.