Знайдіть партнера Google

Потрібна допомога в керуванні онлайн-рекламою? Співпрацюйте з експертами з онлайн-реклами, агентствами, спеціалістами з маркетингу та фахівцями, які пройшли навчання й сертифікацію в Google.

Знайти партнера

Ви професіонал чи агентство, що спеціалізується на онлайн-рекламі? Приєднайтеся до Google Partners.

Як це зробити

Шукайте значок

Значок партнера Google свідчить про те, що такий учасник програми Partners склав сертифікаційні іспити з певних видів реклами AdWords і володіє актуальною інформацією про них, тобто заслужено здобув цей значок.

Отримайте потрібну допомогу

Партнери Google можуть спеціалізуватися на одному або кількох перелічених нижче видах реклами AdWords.

 • Пошукова реклама

  Такі партнери допомагають створювати й оптимізувати оголошення, які показуються в Пошуку Google. Вони також можуть дати пораду щодо підбору ключових слів і планування бюджету.
 • Мобільна реклама

  Партнери, що мають сертифікат з мобільної реклами, допоможуть вам охопити потенційних клієнтів на мобільних пристроях через текстові й графічні оголошення, оголошення HTML5 і відеорекламу.
 • Відеореклама

  Якщо вам потрібна допомога в проведенні й оптимізації відеокампаній на YouTube, зверніться до цих партнерів.
 • Медійна реклама

  Ці партнери допоможуть вам створити привабливі візуальні оголошення, які зможуть охопити потенційних клієнтів на понад 2 мільйонах веб-сайтів і в понад 650 000 додатків.
 • Реклама в Google Покупках*

  Сертифіковані партнери допоможуть розмістити ваші продукти в Пошуку Google, налаштувати асортимент у Merchant Center та створити торгові кампанії.
  * Іспит із реклами в Google Покупках доступний не всіма мовами. Більше про нього можна дізнатися в довідковому центрі.
 
 
 

Співпрацюйте з потрібним партнером

Шукайте сертифікованих партнерів з усього світу за спеціалізацією, місцеположенням і бюджетом.

Знайти партнера

Google не надає жодних гарантій щодо ефективності чи якості послуг, які пропонують партнери з бази пошуку партнерів Google. Google не стягує плату за включення в цей каталог і не бере плату за кращу позицію.