Jane Goodall Institute

Організація Jane Goodall Institute сприяє усвідомленню проблеми та бореться за захист великих мавп і місць їх проживання, а також опирається на спадщину засновниці, доктора Джейн Гудолл, щоб надихнути людей на власні дії для допомоги тваринам, іншим людям та для захисту нашої планети.

Розмір організації

Велика

Сектор

Довкілля і тварини

Цілі

Візуалізуйте дані на карті

Збирайте кошти

Підвищуйте рівень обізнаності

Продукт

Автор фотографії

Jane Goodall Institute

Веб-сайт

https://www.janegoodall.org

Завдання

Організація Jane Goodall Institute прагне зберегти великих африканських мавп, зокрема шимпанзе, та середовища їхнього проживання. Проекти з охорони довкілля потребують найкращих наукових технологій і даних для розробки, впровадження, вимірювання та відстеження успішності природоохоронних заходів. Крім того, до участі в них необхідно залучати зацікавлені сторони – від місцевих спільнот до державних органів, – забезпечуючи прозорість співпраці.

Історія

У 2006 році організація Jane Goodall Institute (JGI) почала публікувати в Інтернеті щоденні оновлення про польові дослідження шимпанзе. Крім того, усі охочі змогли ознайомитися з дослідницькою програмою, розпочатою Джейн Гудолл ще в 1960 році.

Залучивши інструменти Google Планета Земля до своєї роботи, учасники організації змогли збирати інформацію про зникнення лісу, перетворювати її в наочний формат і ділитися нею з місцевими спільнотами, представниками уряду та потенційними жертводавцями. Організація JGI використовує наявні інструменти для зіставлення, щоб продемонструвати, як зникають середовища проживання, а також наслідки бідності, зокрема вирубування лісів та нераціональне сільське господарство.

"Інформація, яку ми отримуємо про ліси, не просто корисна для поселень. Вона фактично сприяє глобальним зусиллям із моніторингу лісів та природних ресурсів у всьому світі."

Доктор Ліліан Пінтеа, віце-президент із питань охорони довкілля, JGI

Вплив

Зважаючи на зацікавленість та захоплення, які викликала перша онлайн-програма JGI, з 2009 року вони почали використовувати систему Google Планета Земля, Open Data Kit (ODK), смартфони, планшети та хмарні технології, щоб місцеві спільноти могли краще стежити за станом лісів.

Організація використовувала ці інструменти для управління землекористуванням та лісовими заказниками в Західній Танзанії, для відстеження біомаси та вуглецю в сухих тропічних лісах і рідколіссі Міомбо, а також для моделювання потенційного розповсюдження шимпанзе в національних парках Танзанії.

Крім того, у JGI створили додаток Forest Watcher, завдяки якому можна простіше завантажувати, шукати й перевіряти сповіщення про зникнення лісів, а також створювати відповідні звіти. В організації також розробили онлайн-курс для своєї молодіжної програми дій за допомогою програмного забезпечення Course Builder від Google, який використовує Мої карти та інші інструменти зіставлення Google, щоб реалізувати плани щодо охорони довкілля.

В Уганді й Танзанії JGI використовує програмні рішення ODK та планшети Android для детальної інвентаризації й зіставлення власників приватних лісів і моніторингу сільських лісів. Таким чином організація допомагає цим країнам підготуватися до скорочення викидів через знищення лісів.

У партнерстві з дослідницьким центром Woods Hole та за підтримки норвезького уряду JGI застосовує технологію Google Earth Engine, щоб збільшувати можливості моніторингу біомаси та вуглецю в сухих тропічних лісах Танзанії та рідколіссі Міомбо.

Дізнайтеся, як інші організації досягають своїх цілей за допомогою Google для неприбуткових організацій.