Технології та принципи

У Google ми працюємо з ідеями та продуктами, які часто виходять за межі існуючих технологій. Як відповідальна компанія, ми прагнемо забезпечити прийнятний рівень рівноваги між запровадженням нововведень і дотриманням конфіденційності та безпеки наших користувачів. Принципи конфіденційності враховуються під час прийняття будь-якого рішення на кожному рівні компанії. Таким чином ми можемо забезпечити захист і підтримку наших користувачів, одночасно виконуючи незмінну місію – систематизувати всесвітню інформацію.

Принципи конфіденційності

 1. Ми використовуємо інформацію, щоб надавати нашим користувачам корисні продукти й послуги.

  «Забезпечення найкращої взаємодії з користувачем» – найголовніший принцип філософії Google. Отримуючи доступ до інформації користувачів, ми можемо створювати для них корисні служби та продукти. Ми вважаємо, що зосередження на користувачеві стимулює вдосконалення як продуктів, так і захисту конфіденційності, що забезпечує впровадження нововведень і розширення постійної аудиторії користувачів у мережі.

  Ми аналізуємо типографічні й орфографічні помилки, які роблять усі люди, коли вводять пошукові запити, щоб надавати вам швидші та точніші результати пошуку. Тож якщо ви введете запит [тенісний порт], ми зможемо здогадатися, що ви, імовірно, мали на увазі [тенісний корт].

 2. Ми створюємо продукти, які відповідають суворим стандартам і правилам конфіденційності.

  Наша мета – перебувати на вістрі передових технологій, зокрема створювати інструменти, які допомагають користувачам просто й доступно керувати своєю особистою інформацією, не обмежуючи при цьому зручність користування. Ми дотримуємось законів про конфіденційність, створюємо власні правила та працюємо з регуляторними органами і партнерами по галузі задля розробки та впровадження високих стандартів конфіденційності.

  Ми створили Google+ із функцією кіл, щоб вам було легше обмінюватись різною інформацією з різними людьми. Ви можете зібрати друзів в одному колі, родичів – в іншому, і навіть створити окреме коло для керівника – усе як у повсякденному житті.

 3. Ми робимо прозорою процедуру збирання особистої інформації.

  Ми намагаємось показувати користувачам, яку інформацію використовуємо для налаштування наших служб. Де це можливо, ми намагаємося бути відкритими щодо інформації про користувачів, якою ми володіємо, і пояснювати, як ми її використовуємо, щоб надавати наші послуги.

  Інформаційна панель Google допомагає отримати відповідь на запитання: «Що Google знає про мене?» Вона містить інформацію, яка зберігається у вашому обліковому записі Google, як-от ваш останній блог у службі Blogger або завантажені вами фотографії, і дозволяє централізовано змінювати налаштування конфіденційності для багатьох продуктів Google.

 4. Ми надаємо користувачам вибір у питанні захисту своєї конфіденційності.

  У людей бувають різні підходи та вимоги до конфіденційності. З метою якнайкращого обслуговування всіх своїх користувачів компанія Google прагне запропонувати їм можливість контролювати використання їхньої особистої інформації. Ми вважаємо, що особисту інформацію не потрібно ізолювати, і працюємо над створенням продуктів, які дозволяють користувачам експортувати свою особисту інформацію в інші служби. Ми не продаємо особисту інформацію наших користувачів.

  За допомогою наших інструментів конфіденційності ви можете шифрувати пошуковий трафік між своїм комп’ютером і серверами Google, переглядати веб-сторінки анонімно, видаляти історію пошуку, легко переміщати свої дані з продуктів Google завдяки нашому інструменту переміщення даних тощо.

 5. Ми відповідально ставимось до довіреної нам інформації.

  Ми усвідомлюємо свою відповідальність за безпеку даних, довірених нам користувачами. Тому ми серйозно ставимося до питань безпеки та співпрацюємо з великою спільнотою користувачів, розробників і зовнішніх експертів із питань безпеки, щоб зробити Інтернет більш надійним і захищеним.

  Усі наші продукти ґрунтуються на принципах надійності та стійкості до зовнішніх впливів. Наші автоматичні сканери використовують дані для щоденного захисту мільйонів користувачів від зловмисного програмного забезпечення, фішингу, шахрайства та спаму.