Chrome
Chrome – швидкий, простий і безпечний веб-переглядач.

Безпека –
це просто!

Щоб користуватися Інтернетом, не потрібно бути експертом із безпеки. Chrome має вбудований захист, і ним дуже просто користуватися!

Безпечно переглядайте веб-сторінки й уникайте шкідливих програм і небезпечних сайтів.

Уникайте небезпечних веб-сайтів

Технологія безпечного перегляду Google захищає вас від зловмисного програмного забезпечення, фішингу й атак соціальної інженерії, які використовуються, щоб викрадати ваші паролі чи заражати комп’ютери. Виявивши підозрілу активність, Chrome надсилає попередження, перш ніж ви зайдете на сайт.

Докладніше
Chrome оновлюється автоматично.

Завжди найновіші функції безпеки

Chrome автоматично оновлюється кожні шість тижнів, тому ви завжди маєте найновіші функції безпеки та виправлення. Якщо ми знаходимо серйозну проблему з безпекою, то випускаємо виправлення впродовж 24 годин. Вам не потрібно нічого оновлювати.

Докладніше
Значки показують, чи сайт безпечний.

Захист, який можна побачити

Chrome використовує прості значки й текст, щоб повідомляти вас про те, чи надійна веб-сторінка. Просто погляньте на адресний рядок, щоб дізнатися, чи безпечно її переглядати.

Докладніше
Chrome допомагає керувати паролями та захищати їх.

Найпростіший спосіб запам’ятати пароль

Унікальні та надійні паролі – один із найкращих способів захистити себе в Інтернеті. Менеджер паролів Chrome допомагає запам’ятовувати паролі, тому вам ніколи не доведеться вводити їх повторно.

Докладніше
В анонімному режимі можна переглядати веб-сторінки приватно.

Користуйтесь Інтернетом приватно

У режимі анонімного перегляду дані про відвідані сайти й завантажені файли не зберігаються. Усі файли cookie, створені в режимі анонімного перегляду, видаляються, щойно ви закриваєте всі анонімні вікна.

Докладніше
Завантажте Chrome для особистого користування або для бізнесу.

Безпека на кожному рівні

Chrome має багато рівнів захисту, щоб захищати вас від нових загроз. Завдяки серйозним заходам безпеки Chrome є надійним веб-переглядачем і для окремих користувачів, і для компаній.

Докладніше

Для всіх пристроїв

Працюйте з Chrome на всіх своїх пристроях. Заощаджуйте час і друкуйте менше завдяки доступу до закладок та налаштувань веб-переглядача, де б ви не були.