Нові можливості
в Інтернеті
з Google

Усе, що вам подобається в Google – це лише частинка Chrome. А коли найрозумніші інструменти вбудовано у веб-переглядач, користуватись Інтернетом дуже зручно.

Миттєво отримуйте відповіді

Відповіді в адресному рядку? Так. У Chrome адресний рядок можна використовувати для пошуку в Google, а також на Google Диску. Шукати потрібну інформацію тепер дуже легко.

Parlez vous web?

Де б ви не були в Інтернеті чи у світі, у Chrome можна перекласти цілий сайт одним кліком. Chrome автоматично пропонує переклад, коли потрібно.

Забудьте про набридливу рекламу

Вбудована функція блокування реклами в Chrome видаляє набридливі та шкідливі оголошення, не дозволяючи їм отримати доступ до вашого комп’ютера чи телефона. Коли відео не відтворюються автоматично, а оголошення не перекривають сторінку, Інтернетом користуватися зручніше.

Chrome персоналізовано для вас

Якщо ви ввійдете в обліковий запис і ввімкнете синхронізацію, то отримаєте ще більше можливостей. Усе створено для вас – від персоналізованого контенту на мобільному пристрої до адресного рядка, у якому можна шукати файли на Google Диску.

Будьте в курсі подій завдяки статтям, підібраним для вас

На телефоні Chrome показує статті, блоги та інший вміст, відібраний за вашими вподобаннями. Що частіше ви користуєтеся Chrome, то доречнішими стають рекомендації. Усе цікаве завжди під рукою.