GoogleАналітика

Соціальні конверсії

Перевірка показника рентабельності інвестицій у соціальні засоби комунікації завжди була непростим завданням навіть для досвідчених професіоналів з онлайн-маркетингу. Але тепер усе інакше. Звіт "Конверсії" дозволяє простежити маркетинговий вплив соціальних засобів комунікації на ваш бізнес.

Соціальні конверсії

Огляд

Звіт про конверсії показує рейтинг і грошову вартість конверсій, здійснених унаслідок переспрямування з кожної соціальної мережі. Ми пов’язуємо ці відвідування з вашими цілями та трансакціями електронної комерції. Можна вибрати важливі для компанії цілі, а потім переглянути, як соціальна мережа (як джерело переспрямувань) допоможе досягти цих цілей.

Чому слід використовувати звіт "Конверсії"?

Розуміючи вплив маркетингових каналів і програм на ваші цілі, ви зможете приймати обґрунтовані рішення щодо своєї соціальної стратегії.

  • Перегляньте прості й готові до використання звіти, щоб оцінити вплив соціальних мереж на ваші цілі.
  • Дізнайтеся, як вміст впливає на конверсії, здійснені аудиторією із соціальних мереж.
  • Покажіть результати звітів основним зацікавленим особам, щоб обговорити важливість інвестицій у соціальні мережі.

Принципи роботи

  • Звіт "Конверсії" використовує джерело переходу та пов’язує його безпосередньо з визначеними вами цілями та відстеженням електронної комерції.
  • Звіти показують, у яких випадках соціальні мережі були джерелом останнього переходу для вашого клієнта (тобто відвідувач переходить на ваш сайт за прямим посиланням із соціальної мережі), але в них не вказуються випадки подальшого використання сайту соціальної мережі в ланцюгу конверсії.

Де можна знайти його?

Звіт "Конверсії" можна знайти на вкладці "Стандартні звіти" в розділі "Джерела трафіку" > "Соціальні мережі" > "Конверсії".