Аналіз мобільних пристроїв

Сьогодні все важливіше розуміти мобільні сайти, програми, оголошення й те, як вони допомагають вашому бізнесу. З Google Analytics ви отримуєте можливість оцінити ефективність мобільних сайтів, програм і відвідувань із мобільних пристроїв з інтернет-підключенням, включаючи сучасні й традиційні телефони та планшетні ПК. Ми допомагаємо рекламодавцям розміщати успішні рекламні оголошення, адаптовані до різних екранів і пристроїв, а також надаємо статистичні дані, завдяки яким вони краще розуміють потреби користувачів. Використовуйте цю статистику, щоб створювати націлені й ефективні маркетингові кампанії, які охоплюватимуть відвідувачів, де б вони не були.

Мобільний пристрій

Аналіз мобільних програм: оцініть значення вашої програми на всіх етапах

Мобільні технології дозволяють людям спілкуватися, працювати та грати по-новому, а більшість інновацій, кількість яких зростає щодня, належить саме програмам для мобільних пристроїв. Аналіз мобільних програм дає загальну оцінку всього "маршруту" користувача ваших програм – від пошуку до зацікавленості й завантаження. Звіти адаптовані для розробників та маркетологів мобільних програм і написані зрозумілою для них мовою.

Докладніше

Створіть найкращі умови для взаємодії з клієнтом на різних екранах і пристроях

Статистика за місцеположенням (вкладка "Накладання даних на карту") дає змогу зрозуміти, звідки зараз надходить мобільний трафік, а також спрогнозувати, де обсяг трафіку збільшиться. Дізнайтеся, які пристрої використовують відвідувачі вашого сайту, щоб представити свій бренд на цих пристроях якнайкраще. Google Analytics може надати відомості про те, які мобільні операційні системи та конкретні мобільні пристрої використовують відвідувачі вашого сайту, мобільної програми або сторінки соціального засобу комунікації.

Докладніше

Оцінювання оголошень для мобільних пристроїв: оцініть значення мобільних технологій для свого бізнесу

Оголошення Google для мобільних пристроїв відображаються користувачам мобільних пристроїв у результатах пошуку Google, на сайтах Медійної мережі та в програмах. Використовуйте ці оголошення, щоб упродовж дня привертати увагу користувачів телефонів і планшетів до свого бізнесу. Установлюйте цілі на основі даних про конверсії від реклами для мобільних пристроїв і використовуйте Google Analytics, щоб почати оцінювати свою ефективність уже сьогодні.

Докладніше.