GoogleАналітика

Пакет конверсій

З пакетом конверсій Google Analytics можна не обмежуватися даними про кількість переглядів сторінок і відвідувачів. Дізнайтеся про те, як взаємодія ваших цифрових маркетингових каналів сприяє залученню клієнтів на сайт. Оцініть продажі, завантаження, відтворення відео й інші цінні для вас дії. Зрозумійте, чому одні відвідувачі купують у вас, а інші – ні. Маючи ці дані, ви зможете відкоригувати свій сайт і маркетингові програми для відповідності бізнес-цілям.

Дізнайтеся, як поведінка відвідувача веде до продажів і конверсій

Ваш сайт динамічний, тож цілі конверсій також мають бути динамічними. Цілі та Відстеження подій у Google Analytics допоможуть відстежити продажі, завантаження, відтворення відео, конверсії, залучення до сайту, а також визначити ваші власні показники. Ви також можете налаштувати звіти на основі того, чого ви хочете досягти, і визначити, які дії відвідувачів найвірогідніше допоможуть вам досягти ваших бізнес-цілей.

Покращте онлайн-продажі, використовуючи звіти про електронну комерцію

Визначте продукти, що продаються найкраще, а також найцінніші пропозиції. Звіти про електронну комерцію нададуть інформацію про комплексні трансакції та про покупки, що виконуються за допомогою лише одного натискання. Маючи такі дані, ви зрозумієте, які покупки роблять клієнти й чому. Ви можете відстежувати трансакції за кампаніями та ключовими словами, зрозуміти поведінку покупців на сайті й відкоригувати кошик для товарів, щоб збільшити кількість продажів і завоювати лояльність клієнтів.

Докладніше

Оцініть усю картину ефективності кампанії з багатоканальними послідовностями

Не обмежуйтесь оцінкою кампанії лише на основі останнього кліку, здійсненого перед покупкою. З багатоканальними послідовностями ви зможете побачити вплив усієї активності, пов’язаної з цифровим маркетингом, який включає пошукову й медійну рекламу, соціальні мережі, партнерські сайти, електронну пошту тощо. Щоб краще збалансувати свої маркетингові програми, дізнайтеся, які канали представляють вашим відвідувачам продукти та в яких здійснюються покупки.

Докладніше

Відстежте різні шляхи, які клієнти проходять на вашому сайті

Дізнайтеся, за що відвідувачі люблять ваш сайт, а що їм не до вподоби. За допомогою функцій Візуалізація відвідувань і Послідовність переходів до цілі в Google Analytics ви можете відстежувати шлях до конверсії, який проходять відвідувачі, і побачити, у якому місці вони потрапили на сайт, де зупинилися та де вийшли. З’ясуйте слабкі та сильні сторони в навігації сайтом і дізнайтеся, які частини веб-сайту й маркетингової програми потребують змін.