Джерела фотографій

Існує два джерела фотографій із Перегляду вулиць: Google і наші волонтери.

Наш вміст

Наш вміст

Якщо вміст належить Google, ми вказуємо, що це "Перегляд вулиць" або "Карти Google". На наших фотографіях номерні знаки й обличчя людей розмиваються автоматично.

Вміст від волонтерів

Вміст від інших волонтерів

Якщо вміст надано користувачем, ми вказуємо назву облікового запису, за якою можна перейти в його профіль, а інколи додаємо фотографію.

Як Google створює Перегляд вулиць

Наша команда інженерів напружено працює за лаштунками, щоб ви могли роздивлятися в Перегляді вулиць фото з усього світу. Ось чим саме вони займаються, щоб ви мали змогу користуватися службою.

Роздивіться світ навколо себе з оглядом 360 градусів. Переглянути галерею

Куди ми прямуємо

На машинах Перегляду вулиць ми відвідуємо безліч країн, створюючи панорамні зображення, завдяки яким ви маєте змогу пізнавати світ навколо себе. Перегляньте список країн, які ми незабаром відвідаємо.

Країна
Регіон Район Час
{[value.region]} {[value.districts]} {[value.datestart| date:'MM/yyyy']} - {[value.dateend| date:'MM/yyyy']}

Через обставини, які не залежать від нас (погода, закриті дороги тощо) наші машини можуть не з’явитися в місцях зі списку або прибути туди в інший час. Зверніть увагу: якщо в списку вказано певне місто, зйомки можуть проводитись і в інших навколишніх містечках.

Де ми були

Області, позначені на карті синім, уже є в Перегляді вулиць. Їх можна наближати й роздивлятися на наших сайтах чи в додатках.

Власний автопарк Google Перегляду вулиць

Огляньте автопарк Перегляду вулиць.