Захист від зловмисників

Не потрібно бути експертом із технологій, щоб зберігати свою інформацію в безпеці. Дізнайтеся про заходи, які можна вжити, щоб захистити себе під час роботи в Інтернеті, зокрема про створення надійних паролів і встановлення антивірусного програмного забезпечення, а також про способи захисту вашої інформації та пристроїв, які ми вживаємо.

 • Уникнення шахрайства

  В Інтернеті ви можете познайомитися з величезною кількістю прекрасних людей, але іноді може зустрітися і не дуже порядна людина. Скористайтеся трьома простими порадами, щоб уникнути шахраїв і захистити себе в Інтернеті.

  Докладніше

 • Як ми допомагаємо захиститися від шахрайства й обману

  В Інтернеті, як і в реальному житті, є аферисти та шахраї. Дізнайтеся, які заходи вживає Google, щоб захистити вас від шахрайства.

  Докладніше

 • Запобігання викраденню особистої інформації

  Ви б не залишили вхідні двері відкритими, то навіщо ж залишати особисту інформацію в Інтернеті незахищеною? Уникнувши розповсюджених прийомів, які використовують злочинці, ви зможете захиститися від шахрайства та викрадення особистої інформації в Інтернеті.

  Докладніше

 • Як ми допомагаємо боротися з викраденням особистої інформації

  Дізнайтеся, як Google бореться з викраденням особистої інформації.

  Докладніше

 • Підтримання безпеки пристрою

  Дізнайтеся про деякі розповсюджені ознаки зараження вашого пристрою зловмисним програмним забезпеченням – шкідливими програмами, створеними, щоб завдати шкоду комп’ютеру чи мережі – і як від нього захиститися.

  Докладніше

 • Як ми допомагаємо підтримувати чистоту комп’ютера та пристрою

  Прочитайте, як Google захищає ваш комп’ютер і пристрій від зловмисного програмного забезпечення.

  Докладніше