Ваш безкоштовний сайт від Google

Ми допоможемо вам створити привабливий веб-сайт, який привертатиме увагу клієнтів і заохочуватиме їх взаємодіяти з вашою компанією онлайн.

Покажіть клієнтам, що ви – серйозна компанія

Професійний веб-сайт сприяє збільшенню обсягів продажів. Приблизно 70% споживачів частіше купують товари в компаній, у яких є веб-сайт*.

Залучіть більше клієнтів

Завдяки вбудованим функціям нашого конструктора веб-сайтів ви можете додати на веб-сайт кнопки, за допомогою яких клієнти зможуть зателефонувати у вашу компанію, надіслати повідомлення, запитати ціну, забронювати послуги, зробити замовлення тощо. Таким чином ви збільшите кількість конверсій і обсяги продажів.

Продемонструйте переваги своєї компанії

Хочете якнайкраще представити свою компанію? Ми зробимо так, щоб вона вигідно виділялася на фоні інших. Просто надайте нам вміст для веб-сайту: фотографії, публікації, меню, перелік послуг і унікальну історію вашої компанії.

Швидке й просте налаштування

Створити веб-сайт для мобільних пристроїв зовсім не складно. Ми безкоштовно розробимо привабливий веб-сайт для вашої компанії всього за кілька кроків.

Власний домен

Після реєстрації ви отримаєте безкоштовний домен, kompaniia.business.site, і зможете придбати спеціальний домен, kompaniia.com.

Охопіть більше клієнтів у Пошуку й на Картах Google

Використовуючи дані про ваш бізнес у Google, ми допоможемо вам налаштувати профіль і веб-сайт компанії, щоб ще більше клієнтів могли знайти її в різних ресурсах.

Докладніше про профіль компанії

Справляйте гарне перше враження

Подивіться, як виглядатиме ваш веб-сайт, і зареєструйтеся, щоб підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами онлайн.

* Google/Ipsos "Цінність веб-сайту серед споживачів (малий і середній бізнес)", США, травень 2018 р., 1510 споживачів зі США віком від 18 до 64 років