Дізнайтеся більше про службу Google Мій бізнес.

Дізнайтеся більше про те, як керувати інформацією про компанію в Google. Наші поради будуть корисними як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Поширені запитання

Розгорнути все Згорнути все
 • Скільки коштує користування сервісом Google Мій бізнес?

  Сервіс Google Мій бізнес цілковито безкоштовний. Не потрібно ні за що платити. Відвідайте цей сайт і дізнайтеся, як досягти успіху з рекламою Google.

 • Чим відрізняються Google Мій бізнес, Google Компанії на карті та Сторінки Google+?

  Якщо раніше ви керували інформацією про компанію за допомогою служби Google Місця на карті або Сторінок Google+, ваш обліковий запис було автоматично оновлено до облікового запису Google Мій бізнес.

 • Чи потрібен мені Google Мій бізнес, якщо в мене вже є веб-сайт?

  Google Мій бізнес допоможе вам представити інформацію про свою компанію в Інтернеті, а клієнтам – знайти ваш веб-сайт у мережі Google. Інформацію про компанію, яку ви додасте в службі Google Мій бізнес, можна буде знайти в Google+, Пошуку Google і на Картах Google.

 • Що потрібно для створення веб-сайту компанії?

  Лише інформація про вашу компанію в Google. Наш безкоштовний конструктор веб-сайтів автоматично створить простий сайт на основі цих даних. Вам залишиться лише додати фотографії та вибрати відповідне оформлення вашого веб-сайту.

 • Чи можна користуватися сервісом Google Мій бізнес без магазину?

  Звісно, можна. Якщо ви працюєте вдома або надаєте виїзні послуги, то можете показувати в Google інформацію з адресою чи без неї.

 • Як підтвердити інформацію про компанію?

  Для більшості компаній підтвердити означає замовити, отримати й прочитати листівку з кодом підтвердження від Google. Також можна скористатися іншими способами підтвердження. Дізнайтесь, як це зробити.

Швидко отримуйте допомогу.

Довідковий центр

Отримуйте допомогу й поради щодо створення запису про місцеву компанію в Google, керування інформацією та реклами компанії.

докладніше

Приєднайтеся до спільноти.

Отримуйте поради від своїх колег.

Дізнавайтеся від експертів і представників інших невеликих компаній, як досягти успіху в мережі.

Приєднатися до обговорення

Почніть роботу.

Реєстрація безкоштовна й займе лише кілька хвилин.
Створіть сторінку своєї компанії й незабаром побачите результат.

Почати зараз