Відповіді на всі ваші запитання про Google Мій бізнес

 • Що таке Google Мій бізнес, і які можливості надає цей сервіс?

  Google Мій бізнес – це безкоштовний сервіс, за допомогою якого можна рекламувати профіль і веб-сайт своєї компанії в Пошуку й на Картах Google. З обліковим записом Google Мій бізнес ви можете підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами, оновлювати інформацію в профілі та дізнаватися, як клієнти взаємодіють із компанією в Google.

 • Що таке профіль компанії?

  Завдяки безкоштовному профілю в Google відомості про вашу компанію відображатимуться в найбільш потрібний момент: коли клієнти шукатимуть її або товари чи послуги, які ви пропонуєте, у Пошуку й на Картах Google. Увійшовши в обліковий запис Google Мій бізнес, можна змінювати адресу, номер телефону, веб-сайт, графік роботи тощо, щоб клієнтам було легше знайти вашу компанію та зв’язатися з вами. Ви також можете публікувати актуальні фотографії, спеціальні пропозиції й рекламні акції, щоб зацікавити клієнтів. Дізнайтеся, як Google збирає інформацію про вашу компанію.

 • Як Google Мій бізнес допомагає охопити більше клієнтів?

  Завдяки Google Мій бізнес можна привернути увагу клієнтів до своєї компанії, коли вони шукають її в Google. Профіль вашої компанії відображатиметься на Картах і в Пошуку Google. Ви зможете відповідати на відгуки, публікувати фотографії продуктів, повідомляти про спеціальні пропозиції та змінювати інформацію про свою компанію. А привабливий веб-сайт у Google – це гарна реклама для вашої компанії. На ньому можна розміщувати фотографії й актуальну інформацію, щоб продемонструвати особливості своєї компанії. Ви зможете переглядати статистику, щоб дізнатися, як зацікавити клієнтів і заохотити їх взаємодіяти з вашою компанією. А на вкладці "Клієнти" можна підтримувати зв’язок із ними, щоб вони замовляли ваші товари чи послуги знову й знову.

 • Чи існує мобільний додаток Google Мій бізнес?

  Так. Він безкоштовний і включає всі можливості веб-версії, а також додаткові функції, завдяки яким можна легко створювати привабливий профіль компанії на ходу.

 • Чим відрізняється Google Мій бізнес від таких рішень, як Google Компанії на карті, сторінки та профіль компанії в Google, сторінки компаній у Google+?

  Завдяки Google Мій бізнес ви можете вигідно представити свою компанію в Google. Маючи обліковий запис цього сервісу, можна керувати профілем компанії й оновлювати інформацію в ньому, а також створити привабливий веб-сайт, щоб зацікавити більше клієнтів. Профіль компанії в Google Мій бізнес включає можливості таких відомих колись рішень, як Google Компанії на карті та сторінки компаній у Google і Google+.

 • Скільки коштує користування сервісом Google Мій бізнес?

  Google Мій бізнес – це безкоштовний сервіс абсолютно для всіх. Ви також можете спробувати Google Ads для розвитку своєї компанії. Докладніше.

 • Чи потрібен мені обліковий запис Google Мій бізнес, якщо в мене вже є веб-сайт?

  Звісно! Завдяки профілю компанії в Google ваш веб-сайт частіше відображатиметься в Пошуку й на Картах Google. Ви зможете навіть додати в цей профіль посилання на свій веб-сайт.

 • Чи можна користуватися сервісом Google Мій бізнес, якщо в моєї компанії немає фізичної адреси?

  Так. Якщо ви працюєте вдома або надаєте виїзні послуги, то можете показувати в Google інформацію про свою компанію з адресою чи без неї.

 • Навіщо підтверджувати інформацію про компанію?

  Гарне запитання! Необхідно підтвердити, що ви є повноправним власником компанії, щоб мати змогу керувати її профілем у Google. Ми піклуємося про вашу безпеку, тому маємо бути впевнені, що лише ви будете оновлювати інформацію в профілі цієї компанії.

 • Як підтвердити інформацію про компанію?

  Це просто. У більшості випадків підтвердити право власності можна телефоном, за допомогою SMS, або надіславши запит на отримання листівки від Google на свою поштову адресу. Докладніше про те, як підтвердити інформацію про компанію.

 • Як отримати корпоративну електронну адресу?

  Таку електронну адресу з доменним ім'ям компанії (наприклад, vy@vasha-companiia) можна отримати для всіх членів вашої команди за допомогою одного з інструментів для бізнесу від Google – сервісу Gmail із пакета Google Workspace. З корпоративною електронною адресою вам буде легше завоювати довіру клієнтів. Крім того, ви зможете створювати псевдоніми електронної адреси (як-от dovidka@vasha-companiia чи viddil-prodazhiv@vasha-companiia), щоб реагувати на запити клієнтів. Докладніше про те, як отримати власну електронну адресу за допомогою Google Workspace.