Звіти про мобільні пристрої

Зрозумівши трафік, який отримує ваш сайт із мобільних пристроїв, ви зможете визначити, як діяти: застосувати дизайн, що адаптується до різних пристроїв, чи створити окремий сайт для мобільних пристроїв. Ураховуючи ріст популярності мобільних технологій і змінення інтересів користувачів, в основі вашої стратегії й успіху вашого бізнесу має бути аналіз і оптимізація ваших ресурсів для мобільних пристроїв.

Мобільний пристрій

Звіт "Огляд": дізнайтеся, як мобільні технології впливають на ефективність вашого сайту

У звіті "Огляд" відвідувачі розподілені на основі того, чи використовують вони мобільні пристрої. Цей звіт дасть змогу швидко зрозуміти, який обсяг трафіку ви отримуєте від користувачів мобільних пристроїв, а також визначити важливі показники, пов’язані з такими відвідувачами, зокрема показник відмов і тривалість відвідування. Саме ці показники допоможуть вам упевнитися в тому, що ваш сайт відповідає очікуванням користувачів мобільних пристроїв.

Докладніше.

Звіти про мобільні пристрої: дізнайтеся, які мобільні платформи найефективніші

Дізнайтеся, які пристрої використовують відвідувачі вашого сайту, щоб презентувати ваш бренд у найкращих форматах для цих пристроїв. Google Analytics може надати відомості про те, які мобільні операційні системи та конкретні мобільні пристрої використовують відвідувачі вашого сайту, мобільної програми або сторінки соціального засобу комунікації.

Докладніше

Звіт "Накладання даних на карту": дізнайтеся, звідки надходить мобільний трафік

Перегляд статистики за місцеположенням (вкладка "Накладання даних на карту") дає змогу зрозуміти, звідки зараз надходить мобільний трафік, а також спрогнозувати, де обсяг трафіку збільшиться.

Докладніше