GoogleАналітика

Спостереження Analytics

Функція "Спостереження Google Analytics" автоматично відстежує трафік вашого веб-сайту й виділяє у звітах усі важливі зміни, що дає вам більше відомостей і спрощує роботу.

Спостереження

Огляд

Ви в будь-який час можете скористатися звітами "Спостереження" чи створити спеціальне сповіщення, щоб бути в курсі всіх раптових або несподіваних змін у показниках сайту. Ця інноваційна технологія виявлення змін у Google Analytics привертає вашу увагу до тих відомостей, які ви повинні знати, і в той же час вона дуже проста у використанні.

Зі "Спостереженням Analytics" ви виявите те, що в іншому випадку могли б пропустити, і зможете зосередитися на конкретній діяльності, а не на аналізі даних. Просто подивіться – технологія вже працює. Менше занурюйтеся в аналіз.

Докладніше

Переваги

  • В основі функції "Спостереження Analytics" лежить алгоритмічний розвідувальний механізм, що виявляє будь-які статистично значущі аномалії в моделях трафіку.
  • Сповіщення автоматично публікуються щодня, щотижня або щомісяця. Вам не потрібно нічого робити – можна подивитися прямо зараз.
  • Створіть спеціальні сповіщення, наприклад, для конверсій від Нью-Йоркської літньої кампанії.

Принципи роботи

  • В основі функції "Спостереження Analytics" лежить алгоритмічний розвідувальний механізм, що виявляє будь-які значущі зміни в моделях трафіку.