GoogleАналітика

Інструменти для аналізу

Зануртесь у свої дані. Стандартні звіти дозволяють легко оцінити й зрозуміти взаємодію на вашому сайті. До того ж вам знадобиться виконати лише кілька кліків, щоб створити спеціальні звіти й сегменти відвідувачів і визначити важливі дані, якими можна поділитися зі своєю командою.

Звітування в режимі реального часу: оцінюйте активність, коли вона реєструється

Подивіться, скільки людей перебуває на вашому сайті просто зараз, звідки вони прийшли та що переглядають. Зі звітами в реальному часі ви знатимете, чи популярний новий вміст на сайті, чи залучають сьогоднішні рекламні акції трафік на ваш сайт, а також зможете побачити ефект від повідомлень у службі Twitter і блозі.

Докладніше

Спеціальні звіти: визначте інформацію, яку потрібно проаналізувати

Створіть власну інформаційну панель із потрібними показниками за лічені хвилини. Замість того щоб виконувати пошук серед даних, ви миттєво отримуєте відповіді на потрібні запитання. Створюйте звіти, щоб поділитися зі своїми колегами, і зробіть доступною статистику, якою хочете поділитися.

Докладніше

Користувацька змінна: створюйте й аналізуйте свої користувацькі сегменти

Це допоможе розібратися в користувацьких сегментах і в тому, наскільки люди зацікавлені у вашому сайті. За допомогою користувацьких змінних можна налаштовувати Google Analytics і збирати ті дані про клієнта, які є найважливішими для вашого бізнесу.

Докладніше

Розширена сегментація: легко аналізуйте різні види трафіку

Чому одні відвідування приносять дохід, скажімо, на 150 доларів, а інші – ні? Про це вам допоможе дізнатися функція розширених сегментів. Застосуйте стандартні сегменти, такі як "Відвідування з конверсіями" або "Звичайний трафік", або ж створіть власні. Аналізуйте окремі сегменти або порівнюйте кілька сегментів у всіх звітах.

Докладніше

Інформаційні панелі: організовуйте, відстежуйте ключові індикатори ефективності (KPI) та діліться ними

Почніть із загальної інформаційної панелі "KPI компанії", яка включає найважливіші показники ефективності для вашої організації. Для оптимізації пошукових систем створіть відповідну інформаційну панель – "SEO". Усі інформаційні панелі можна перетягувати, вони повністю базуються на віджетах і легко налаштовуються.

Докладніше

Візуалізація: дізнайтеся про шляхи, які проходили відвідувачі на вашому сайті

Google Analytics пропонує ряд потужних інструментів візуалізації, у тому числі візуалізацію відвідувань і статистику на сторінці. Звіти "Візуалізація відвідувань" надають аналіз шляхів, які пройшли відвідувачі на сайті. А "Статистика на сторінці" допомагає візуально оцінити, як користувачі взаємодіють із вашими сторінками. Щоб спростити аналіз, ми створили різні діаграми для відображення інформації в зручному для вас вигляді.

Спільний доступ: тепер усі співробітники вашої організації можуть працювати разом

Приймати обґрунтовані рішення простіше, коли ваші команди можуть легко обмінюватись інформацією. Інструменти спільного доступу в Google Analytics дають змогу вашій команді з покупки ключових слів легко співпрацювати з командами, що займаються оптимізацією пошукових систем і вмістом. Використовуйте функцію Спостереження та сповіщення, щоб виявити несподівані зміни та повідомити про це своїх колег. Зробіть видимими ключові зміни в історії облікового запису. Легко створюйте та спільно використовуйте користувацькі інформаційні панелі для показників, важливих для вашого бізнесу.

API та налаштування – це ваші дані, форматуйте їх на власний розсуд

Зараз доступні програми, плагіни та налаштовувані функції, які допоможуть інтегрувати Google Analytics у робочий процес вашої організації. Скористайтеся рішеннями сторонніх розробників або створюйте власні програми, використовуючи Google Analytics API.