Познайомтеся з людьми, які заробляють на хобі

Бракує натхнення? Дізнайтеся, як служба AdSense допомогла іншим самореалізуватися.

BuildEazy

Лес Кенні розробив веб-сайт, де люди навчаються майструвати. Служба AdSense допомогла йому реалізувати давню мрію, тож Лес звільнився з роботи та повністю присвятив себе деревообробці.

Educación Inicial

Вихователька дитячого садка створила сайт, щоб збирати свої навчальні проекти, та сталося неймовірне: до нього долучилося більше 5 млн вчителів і батьків. З AdSense вона продовжує надихати дітей з усього світу.

Japan Times

Уже більше століття в найстарішій англійській газеті Японії щодня друкуються новини. Завдяки доходу від AdSense ця газета продовжує радувати своїх читачів.

Navi Series

Цей онлайн-каталог у Японії дає змогу місцевим компаніям рекламувати свою продукцію, об’єднуючи їх у велику спільноту. З AdSense Кендзі Сіндзьо може зосередитися на вмісті та допомогти компаніям розвиватися.

Papilles et Pupilles

Автор блогу, присвяченого французькій кухні, пішла з роботи та зайнялась улюбленою справою – публікацією рецептів. Завдяки AdSense вона створює вміст для сайту, подорожує та знайомиться з іншими гурманами.

wikiHow

Представники сайту wikiHow почали працювати з AdSense уже з першого дня. Дохід від цієї служби допоміг їм розширити свій персонал від 2 до 24 працівників.