Користуватись AdSense дуже просто!

Виконайте всього 4 кроки та почніть отримувати прибутки.

Виберіть, яка реклама відображатиметься на сайті.

Що різноманітніша реклама, то вищий дохід. Виберіть оптимальні типи й формати оголошень. За типом оголошення бувають текстовими, медійними та комплексними (тобто поєднують можливості обох версій). Зі спектром форматів можна ознайомитися тут.

Укажіть місце показу.

Скопіюйте та вставте фрагмент коду в код сторінки, на якій слід показувати рекламу.

Показуйте найприбутковіші оголошення.

Під час аукціону в реальному часі рекламодавці змагаються за ваше рекламне місце, призначаючи ставки, тож на сайті будуть лише найприбутковіші оголошення.

Довірте нам фінансові питання.

Ми беремо на себе процес стягнення плати з рекламодавців і мереж. Щоразу, коли користувачі переглядатимуть або натискатимуть оголошення, вам автоматично нараховуватимуться кошти. Накопичивши мінімальну суму, ви зможете отримати платіж.

Інші способи заробити гроші

Ігрові сайти

Показуйте відео-, медійні та текстові оголошення у власних веб-іграх. Почати дуже легко! Просто скористайтеся послугами одного з наших технологічних партнерів або вбудуйте функцію розміщення оголошень безпосередньо у свою гру.

Застосувати

Інші способи заробити гроші

Відеовміст

Додайте оголошення, що накладаються на відео, або розмістіть рекламу In-stream. Завдяки AdSense ви можете показувати відеооголошення як місцевих, так і міжнародних рекламодавців.

Застосувати