Унікальні можливості AdSense

У 2015 році доходи наших видавців сягнули майже 10 мільярдів доларів США завдяки AdSense.

Реклама, що працює на вас

Високоякісна реклама

Ми ретельно перевіряємо всі оголошення (текстові, медійні, мультимедійні й інші), щоб переконатися, що їх вміст придатний для сімейного перегляду та широкої аудиторії.

Переглянути всі типи оголошень

Ваш рекламний ресурс на вагу золота

Рекламодавці постійно змагаються за рекламне місце

За рекламне місце конкурують мільйони рекламодавців. Для видавця це означає вищі прибутки, більше заповнених місць і релевантніших оголошень.

Усе під контролем

Ви самі вирішуєте, якою буде реклама

Не подобаються якісь оголошення? Просто заблокуйте їх. Ви самі вибираєте, де розмістити ту чи іншу рекламу. За потреби можна на свій смак змінити вигляд текстових оголошень, щоб вони гармонічно доповнювали сайт. Крім того, ви можете показувати оголошення лише певних категорій. Пам’ятайте: ваш сайт – ваші правила.

Оптимізовано для мобільних пристроїв

Охопіть потенційних клієнтів, де б вони не були

З AdSense ви легко залучите користувачів мобільних пристроїв. Адаптивні рекламні блоки автоматично пристосовуються до різних розмірів екрана, тож користувачам зручно працювати з вашим сайтом як на смартфонах, так і на планшетах. А ви при цьому продовжуєте отримувати доходи.

Користувацька статистика

Визначення ефективності й оптимізація

Оцініть повну картину за допомогою звітів про ефективність.

Показники ефективності дають змогу зрозуміти, які саме вибрані налаштування допомагають підвищити прибутки. Щоб переглядати статистику навіть у дорозі, завантажте мобільний додаток AdSense.

Експерименти AdSense: порівнюйте варіанти й визначайте ефективніші.

Швидко створюйте та проводьте експерименти на два варіанти оголошень, а потім аналізуйте результати. При цьому код змінювати не потрібно. Експерименти AdSense дають змогу порівнювати різні варіанти налаштувань оголошень, щоб визначити ефективніші.

Ще більше можливостей з AdSense

Випробуйте додаткові функції в обліковому записі AdSense

Панель інструментів видавця Google

Відвідуючи інші сайти у веб-переглядачі Chrome, ви можете в будь-який час дізнатися найновішу інформацію про свій обліковий запис AdSense. За допомогою цієї панелі ви можете переглянути стислі відомості про свої прибутки й ефективність сайту, а також накладання для оголошень, які містять елементи керування звітами та блокуванням на сторінці.

Установити панель інструментів