Заробляйте гроші на хобі

AdSense – це проста безкоштовна програма, яка дає видавцям змогу заробляти гроші, розміщуючи на своїх сайтах оголошення.

значок відео

Познайомтеся з клієнтами AdSense.

Чому майже 2 мільйони людей обрали AdSense?

Переваги

Релевантна реклама

Ми стежимо за тим, щоб усі оголошення (включно з рекламою на смартфонах і планшетах) були високоякісними, релевантними вмісту й цікавими для користувачів. Як результат, ви можете заробити на рекламі більше.

Переглянути всі переваги

Переваги

Повний контроль

Блокуйте небажану рекламу, вибирайте місця показу та типи оголошень, які гармоніюватимуть із дизайном сайту.

Переглянути всі переваги

Переваги

На сайті відображатимуться лише найприбутковіші оголошення

AdSense – це найбільша мережа рекламодавців, які розміщують оголошення в Інтернеті та змагаються за ваше рекламне місце, призначаючи високі ставки. Тому будьте певні: на вашому сайті відображатиметься лише найприбутковіша реклама.

Переглянути принцип роботи

Історії успіху

Наші видавці

BuildEazy

Лес Кенні розробив веб-сайт, де люди навчаються майструвати. Служба AdSense допомогла йому реалізувати давню мрію, тож Лес звільнився з роботи та повністю присвятив себе деревообробці.

wikiHow

Представники сайту wikiHow почали працювати з AdSense уже з першого дня. Дохід від цієї служби допоміг їм розширити свій персонал від 2 до 24 працівників.

Navi Series

Цей онлайн-каталог у Японії дає змогу місцевим компаніям рекламувати свою продукцію, об’єднуючи їх у велику спільноту. З AdSense Кендзі Сіндзьо може зосередитися на вмісті та допомогти компаніям розвиватися.

Переглянути всі історії успіху

Ресурси

Скористайтеся всіма перевагами AdSense

Виникли запитання? У нас є відповіді.

Отримайте цінну підтримку та поради щодо того, як заробляти більше на своєму онлайн-вмісті. До ваших послуг також довідковий центр, відеоуроки та соцмережі, де можна приєднатися до обговорень AdSense.

Переглянути ресурси AdSense

Згідно з Умовами використання AdSense, працювати з AdSense можуть лише повнолітні особи.

Якщо ви ще не досягли повноліття, заявку може відправити один із батьків чи опікун.

В обліковому записі Google не вказано вашу дату народження. Щоб продовжити, перейдіть на цю сторінку й укажіть потрібні дані, а потім повторіть спробу.

Виявлено зв’язок між вашою поточною ІР-адресою та країною, на яку урядом США накладено санкції. Докладніше

Наразі ми не можемо надати вам доступ до AdSense.

Здається, ви не зв’язали свої облікові записи Google і AdSense. Нічого страшного. за допомогою облікового запису Google, зв’язаного з AdSense, або зареєструйте обліковий запис AdSense.

Ваш обліковий запис AdSense вимкнено через недійсні кліки.

Радимо перевірити, чи немає в електронній пошті (зокрема в папці "Спам") повідомлень про статус вашого облікового запису. Щоб дізнатися більше, перегляньте поширені запитання щодо вимкнених облікових записів.

Ваш обліковий запис AdSense вимкнено через порушення правил програми.

Радимо перевірити, чи немає в електронній пошті (зокрема в папці "Спам") повідомлень про статус вашого облікового запису. Щоб дізнатися більше, перегляньте поширені запитання щодо вимкнених облікових записів.

Дякуємо, що зацікавилися програмою Google AdSense. На жаль, поки що ми не можемо схвалити вашу заявку.

У вас іще немає облікового запису AdSense, оскільки ваша заявка досі розглядається. Протягом тижня після її подання ми повідомимо про наше рішення електронною поштою. Якщо ми схвалимо заявку, ви зможете ввійти в обліковий запис і почати роботу.