Переглянути огляд |

Океан

Подорожуйте на нові глибини за допомогою шару "Океан" у програмі Google Планета Земля. Перегляньте це відео, щоб побачити світовий океан у програмі Google Планета Земля та дізнатися про наших партнерів, які надали дані.

Дослідження океану

Переглянути відео

Світ морських глибин, які досліджує апарат "Shinkai 6500"

Пілотований дослідницький апарат "Shinkai 6500", який належить Японському науково-технічному агентству з вивчення суші та моря (JAMSTEC), покаже вам світ невідомих морських глибин.

Завантажити в Google Планета Земля

Дно океану

Досліджуйте морське дно за допомогою синтезу рельєфу Лемонта-Догерті від Колумбійського університету та нових даних від Університету штату Каліфорнія в затоці Монтерей (CSUMB) і Науково-технічного факультету вивчення суші й океану Гавайського університету в Маноа (UHM-SOEST).

Переглянути відео

Глибоководні джерела

Відкривайте підводні вулкани та гідротермальні джерела за допомогою відеотуру Ridge 2000, присвяченого глибоководним джерелам.

Переглянути відео

Pew Fellows 2013

Познайомтеся з учасниками програми 2013 Pew Marine Fellows, які намагаються крок за кроком вирішувати проблеми, пов’язані із захистом океанів.

Переглянути відео

Індонезійське відкриття

Приєднайтеся до спільної глибоководної експедиції Індонезії та США. Дізнайтеся про підводний світ на сайті NOAA Oceanexplorer.

Переглянути відео

Критичні місця І

Переглянути відео

Критичні місця ІІ

Переглянути відео

Критичні місця ІІІ

Переглянути відео

Морський світ Кусто

На честь 100-ої річниці з дня народження Жака Кусто перегляньте відеотур океаном, створений Товариством Кусто.

Переглянути відео

Наукові відкриття

Презентація підводних відкриттів Дослідного інституту при океанарії в затоці Монтерей.

Переглянути відео

Місця для пірнання

Презентація світових місць для пірнання. Усі дані та фотографії надані місцевими мешканцями. Wannadive.net.

Переглянути відео

Місця для серфінгу

Презентація світових місць для серфінгу. Усі дані та фотографії надані місцевими мешканцями. Wannasurf.com.

Переглянути відео

Підводний ландшафт

Презентація найдетальніших ландшафтів океану.

Завантажити в Google Планета Земля

Великі озера

Перегляньте відеотур найбільшим озером – озером Верхнє, а потім завантажте цей відеотур, щоб дослідити всі п’ять озер. Національна адміністрація з океану й атмосфери США, Дослідна лабораторія з екології Великих озер (NOAA-GLERL).

Завантажити в Google Планета Земля

Окислення океану

Вас коли-небудь цікавило, як впливають викиди вуглекислого газу на океан і які це може мати наслідки в майбутньому? Цей відеотур служби Google Планета Земля з коментарями Дена Леффолі, члена Міжнародної спілки охорони природи (МСОП) і голови Європейської контрольної групи з питань окислення океану, допоможе здійснити навколосвітню подорож і зрозуміти, як вуглекислий газ впливає на хімічний склад океану. У ньому досліджується явище окислення океану та пояснюється, чому навіть найменші зміни в хімічному складі океану можуть мати серйозні наслідки для морської флори й фауни та майбутньої економічної діяльності. Упродовж відеотуру ми перемістимося від Великого бар’єрного рифу до віддалених островів Арктики та бурхливого морського дна поблизу Везувію в Італії. Прослухайте розповіді про те, як окислення океану вже впливає на морську флору й фауну та залежні від здорового океану джерела доходу, як-от розведення молюсків. Цей анімований відеотур було вперше представлено на 3-му симпозіумі на тему "Океан у світі з високим рівнем CO2" в Монтереї у вересні 2012 року. Його було підготовано в співпраці з Дженіфер Остін Фоулкс (Google) за сценарієм Оуена Гефні (Міжнародна геосферно-біосферна програма) і Дена Леффолі. Під час створення анімованого зображення процесу окислення океану до 2300 року використовувалися дані Інституту метереології Макса Планка www.mpimet.mpg.de (люб’язно надані доктором Тетяною Ільїною) та інструменти візуалізації Німецького центру обчислень клімату www.dkrz.de (люб’язно надані доктором Міхаелем Бутінгером). Кадри з фільмів люб’язно надали: Канадська телерадіомовна група (фільм "Один океан"), організація Грінпіс, Ніколас Куцікас і Лоренс Журден (фільм "Переломний момент"), а також студія Georama TV Production. Докладніше на сторінці http://www.ocean-acidification.net/

Переглянути відео

Титанік

Дослідіть уламки корабля Титанік у службі Google Планета Земля в партнерстві з Національним географічним товариством США, Інститутом досліджень, Центром вивчення океану при університеті штату Род-Айленд і Джимом Дельгадо з Департаменту вивчення й дослідження Національного управління США з вивчення океану й атмосфери (NOAA).

Дізнайтеся більше на сайті Національного управління США з вивчення океану й атмосфери (NOAA) і каналі National Geographic.

Переглянути відео

Ареали захисту китів

Дізнайтеся про заповідники для китів із Міжнародним союзом охорони природи (IUCN) й Товариством охорони китів і дельфінів.

Переглянути відео