Сучасний веб-переглядач для роботи.

Google Chrome запускає програми для бізнесу й веб-сайти з блискавичною швидкістю та захищає вас, коли ви користуєтесь Інтернетом.

Завантажити Chrome

Для Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(Завантажити Chrome Для Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Для Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(Завантажити Chrome Для Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Для Windows 10/8.1/8/7. Недоступно для Windows RT.

Для Mac OS X 10.9 або новішої версії

На цей комп’ютер не надходитимуть оновлення Google Chrome, оскільки Mac OS X версій 10.6, 10.7 і 10.8 більше не підтримується.

На цей комп’ютер не надходитимуть оновлення Google Chrome, оскільки Windows XP та Windows Vista більше не підтримуються.

Linux (Debian/Ubuntu/Fedora/openSUSE)

Оскільки ви користуєтеся Chromebook, завантажувати Chrome не потрібно. Насолоджуйтесь!

Безпека

Chrome краще захищає вас, оскільки має вбудований захист від зловмисного програмного забезпечення й фішингу, а також автоматично оновлюється, щоб отримати найновіші виправлення системи безпеки тощо.

Швидкість

Chrome швидко виконує будь-які дії – запускається з робочого столу, завантажує веб-сторінки й виконує складні веб-програми для бізнесу.

Продуктивність

Увійдіть у Chrome, щоб отримати доступ до своїх закладок, відкритих вкладок та історії на будь-якому пристрої. Веб-переглядач Chrome працює в ОС Windows, Mac, Linux, Android і iOS.

Сумісність

Завдяки постійному оновленню Chrome дозволяє запускати найновіші веб-додатки. Якщо вам потрібен веб-переглядач для старіших додатків, розкажіть своєму системному адміністратору про версію Chrome for Work.