Сучасний веб-переглядач для роботи.

Використовуйте веб-переглядач Chrome for Work у своїй організації.

Завантажити Chrome із MSI

Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 64-bit.Недоступно для Windows RT.

(Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Завантажити Chrome із MSI

Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 32-bit.Недоступно для Windows RT.

(Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Оскільки ви користуєтеся Chromebook, завантажувати Chrome не потрібно. Насолоджуйтесь!

Kaplan

Декілька років тому працівники використовували веб-переглядач, лише щоб переглядати веб-сторінки. Зараз це життєво важливий засіб зв’язку для нашого бізнесу. Наша компанія орієнтована на хмарні технології, і перехід на Chrome – суттєвий крок у цьому напрямку."

– Патрік Делла Перута, директор із комп’ютерних технологій

Sanmina-SCI

Як виробник одних із найскладніших електронних пристроїв у світі, компанія Sanmina-SCI розуміє важливість простоти для ефективної роботи компанії. Ми використовуємо Chrome, тому що він перетворює складні веб-технології на потужний, простий у користуванні та керуванні веб-переглядач.

– Еліот Теллі, головний директор, відділ корпоративних програм

News International

Коли наші працівники почали використовувати Chrome, вони розповідали, наскільки він швидший порівняно зі старим веб-переглядачем. Якщо спробувати відкрити 15 вкладок в Internet Explorer, він працюватиме значно повільніше, а то й припинить роботу. Для Chrome на тому самому апаратному забезпеченні це не проблема.

– Гарет Райт, керівник відділу корпоративної діяльності

Докладніше

Міністерство іноземних справ США

Використовуючи Chrome як корпоративний веб-переглядач, ми отримуємо всі переваги швидкості Chrome – від блискавичного запуску до миттєвого завантаження веб-сайтів, а також доступ до найрізноманітніших сучасних веб-сайтів, що дозволяє нашим працівникам виконувати свою роботу набагато ефективніше.

– Кріс Бронк, старший консультант відділу електронної дипломатії управління інформаційними ресурсами

Докладніше

Pearson

Компанія Pearson користується хмарними технологіями, тож працівники можуть самі вирішувати, де та як працювати. Завдяки високій ефективності й широким можливостям пакет додатків Google Apps for Work – це нова культура спільної роботи, відкритості та інновацій.

– Нік Кларк, віце-президент із проектів для кінцевого користувача

Appirio

Усім працівникам компанії Appirio дуже подобається веб-переглядач Google Chrome for Work. Ми працюємо в Інтернеті, а тому нам потрібен безпечний і ефективний веб-переглядач, який легко впровадити. Усі працівники Appirio перейшли на Chrome. Ми також радимо Chrome for Work нашим клієнтам.

– Глен Вайнштайн, директор із розвитку технологій

Vision7 International

Що менше працівників звертається до нас щодо підтримки, то краще. Але ще ніхто не звертався до нас із приводу проблем, пов’язаних із Chrome.

– Франсуа ван Дусбюрг, віце-президент із питань інформаційної безпеки й інформаційних технологій

Докладніше

Університет м. Бойсе (США)

З Chrome мені більше не треба турбуватися про те, чи всі користувачі натиснули повідомлення й установили оновлення (і чи правильно вони це зробили, щоб не виникло загрози безпеці).Google Chrome for Work оновлюється самостійно.

– Пітер Джарс, технічний директор

Докладніше

Sixt AG

Компанія Sixt вважає, що майбутнє за Інтернетом і веб-технологіями. Ми використовуємо Chrome for Work, щоб надавати нашим працівникам безпечний доступ до Інтернету та більшості наших корпоративних додатків. Chrome for Work просто налаштувати й застосувати.

– Ерік Сікст, головний виконавчий директор

SNL Financial

Chrome for Work робить пакет Google Apps ще ефективнішим. Gmail працює помітно швидше, дозволяючи працівникам SNL Financial зосередитися на роботі.

– Глен Воррен, директор із розвитку технологій

Лікарня Мідлсекс

Перейти на Chrome дуже просто, а це завжди радує керівників відділу інформаційних технологій.

– Лад Джонсон, керівник відділу інформаційних технологій

Докладніше

Понад 100 правил

Chrome for Work пропонує понад 100 правил, які можна застосовувати для потреб вашої організації. Виберіть автоматичне оновлення, щоб отримувати найновіші виправлення системи безпеки, або виберіть оновлення вручну, щоб керувати оновленнями самостійно. Налаштуйте додатки та розширення, якими можуть користуватися працівники, і керуйте різними плагінами. Можна навіть створити приватний веб-магазин зі спеціальними та керованими додатками, регулювати сумісність старіших додатків тощо. Дізнайтеся більше в Довідковому центрі Chrome for Work.

Розширені функції та підтримка

Сьогодні працівники використовують різні пристрої для роботи. Завдяки технології керування Chrome у хмарі ви можете встановити правила й налаштування для працівників через Інтернет, незалежно від того, використовують вони комп’ютер компанії або персональний портативний комп’ютер. Керування з Інтернету операційними системами комп’ютерів і підтримка для Chrome доступні для клієнтів Google Apps. Якщо ви не користуєтеся пакетом Apps і хочете дізнатися більше, зареєструйтеся тут.

Безпека

Google Chrome for Work використовує такі технології безпеки, як безпечний перегляд, механізм ізольованого програмного середовища й автоматичні оновлення, щоб захистити вашу організацію від шкідливих веб-сайтів, вірусів, зловмисного програмного забезпечення та фішингу. Наші засоби протидії міжсайтовим сценаріям захищають користувачів від сайтів, які намагаються викрасти дані компаній і працівників.

Стабільність

Завдяки структурі багатозадачності Chrome не закривається повністю, якщо одна вкладка аварійно завершує роботу. Перед кожним оновленням Chrome ми проводимо тисячі тривалих автоматизованих тестів і збираємо дані з наших бета-версій і версій для розробників, що дозволяє покращувати стабільність.

Сумісність

Завдяки постійним оновленням за останніми веб-стандартами Chrome дозволяє запускати найновіші веб-додатки. Якщо вашій організації потрібен веб-переглядач для роботи зі старішими додатками, спробуйте розширення Підтримка застарілих веб-переглядачів для Chrome, яке допоможе вашому системному адміністратору впровадити Chrome із підтримкою старішого веб-переглядача.

Швидкість

Chrome швидко виконує будь-які дії – запускається з робочого столу, завантажує веб-сайти й запускає складні веб-додатки для бізнесу. З кожним новим випуском Chrome продовжує покращувати свій показник Octane score – контрольної точки швидкості JavaScript.

Продуктивність

Користувачі можуть увійти в Chrome, щоб отримати доступ до своїх додатків, закладок, розширень та інших веб-налаштувань. Це означає, що навіть поза офісними приміщеннями ваші працівники можуть легко продовжувати роботу на своїх персональних пристроях.

Розвиток

Багато компаній створюють свої власні додатки для внутрішнього користування. Доступний на операційних системах Windows, Mac OS X, Linux, Chrome, Android і iOS, Chrome дозволяє розробникам створювати, тестувати й обслуговувати веб-додатки, однаково доступні на всіх цих платформах.