GoogleАналітика

Про сертифікованих партнерів

Програма для сертифікованих партнерів Google Analytics – це акредитація на рівні агентств і консалтингових фірм, які пропонують допомогу із застосування інструменту для веб-аналітики, надають послуги аналізу, тестування веб-сторінок і оптимізації. Ми перевіряємо, щоб усі наші партнери пройшли тривалу процедуру подання заявки та співбесіду. Таким чином ми перевіряємо їхні знання й можливості забезпечити високий рівень якості.

Усі наші партнери пройшли сертифікацію, щоб допомогти вам оцінити свої бізнес-цілі в мережі та щоб ви змогли отримати цінну інформацію про своїх відвідувачів. Окрім веб-аналітики, сертифіковані компанії надають різні послуги – від розвитку веб-сайту для інтернет-маркетингу до загального бізнес-консалтингу. Можливо, вам знадобиться дослідити діяльність кількох компаній, щоб знайти ту, яка найкраще підходить для вас.

Про посередників Преміум

Програма для авторизованих посередників Google Analytics визначає сертифікованих партнерів Google Analytics, яких було схвалено для надання пакета Google Analytics Преміум безпосередньо клієнтам. Сюди входить здійснення аудиту, цілодобова підтримка 7 днів на тиждень, а також керування обліковими записами, які ви отримали б, якби придбали пакет Google Analytics Преміум безпосередньо в Google.

Докладніше