GoogleАналітика

Розвивайте свої навички з аналізу

Google Analytics пропонує багато навчальних ресурсів. Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений користувач, ви знайдете відео та статті, які допоможуть якнайефективніше використовувати Google Analytics.

Початок роботи

Наш контрольний список для налаштування та посібник із початку роботи надають відповіді на загальні запитання, що виникають у клієнтів під час налаштування облікового запису та на початковому етапі аналізу даних. У довідковому центрі подано статті про всі функції та аспекти Google Analytics, включно з реалізацією, оптимальними методами аналізу й усуненням несправностей. За допомогою цих інструментів можна швидко отримати статистику, яка допоможе прийняти правильні бізнес-рішення.

Історії успіху

Цікаво, як Analytics може допомогти вам із вашим сайтом? Ми пропонуємо історії успіху клієнтів, які зможуть надихнути вас і показати, як можна застосувати наші ресурси. Докладніше

Семінари та відео

Сертифіковані партнери Analytics пропонують регулярне навчання Google Analytics. Виберіть курс із розділів Вступ (101), Середній рівень (201) і Розширений рівень (301). Перегляньте курси, запропоновані для вашої галузі.

У відео в офіційному каналі Google Analytics на YouTube подається матеріал як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Було б добре, якби ви оцінили переглянуті відео та повідомили, що ще ви хотіли б переглянути.