GoogleАналітика

Аналіз вмісту

За допомогою звітів Google Analytics про вміст визначте найпопулярніший вміст свого сайту та його приховані перлини. Ви зможете дізнатися, як часто користувачі відвідують кожну зі сторінок вашого сайту, скільки часу проводять на них і як часто здійснюють конверсії. Усі звіти можна знайти в розділі "Вміст".

Пошук на сайті: допоможіть відвідувачам швидше знаходити те, що вони шукають

Коли відвідувачі не можуть знайти потрібну інформацію, вони виконують пошук. За допомогою звітів Google Analytics про пошук на сайті ви можете дізнатися, що насправді шукають ваші відвідувачі. Знайдіть утрачені можливості, пов’язані з продуктом, і скоротіть час до конверсії.

Докладніше

Статистика на сторінці: дізнайтеся, як користувачі переміщуються вашим сайтом

Переглядаючи звіти Google Analytics, буває складно уявити, як відвідувачі переміщуються певною сторінкою веб-сайту. Використовуйте статистику на сторінці, щоб візуально проаналізувати, як відвідувачі переміщуються вашим сайтом.

Докладніше

Аналіз швидкості завантаження сайту: виявіть проблеми, перш ніж це зроблять ваші клієнти

Усім відомо, як заважає повільне завантаження веб-сайту; це може навіть негативно вплинути на ваш рекламний і пошуковий рейтинги. За допомогою звіту Google Analytics про швидкість завантаження сайту дізнайтеся, скільки потрібно часу для завантаження сторінки. Знайдіть сторінки, що повільно завантажуються, і вирішіть цю проблему, щоб відвідувачі були задоволені.

Докладніше

Відстеження подій

Відстеження подій: зрозумійте поведінку відвідувачів на сайті

Дуже важливо розуміти, як користувачі взаємодіють із вашими сторінками. Дізнайтеся, як часто вони взаємодіють з елементами Flash та AJAX або натискають посилання для завантаження брошур про продукт. Можна навіть налаштувати відстеження подій, щоб детальніше проаналізувати поведінку відвідувачів.

Докладніше

AdSense

Зробіть свою програму в AdSense ефективнішою

Завдяки AdSense видавці блогів і вмісту можуть заробляти гроші на рекламі. За допомогою Google Analytics можна імпортувати дані AdSense, щоб відображати оголошення в найкращих місцях на сайті.

Докладніше