GoogleАналітика

Отримуйте потрібну статистику

Google Analytics дозволяє не лише оцінити кількість продажів і конверсій, але й пропонує свіжий погляд на те, як відвідувачі використовують ваш сайт, як вони прийшли на сайт, і що робити, щоб вони поверталися на нього.

Інструменти для аналізу

Google Analytics створено на основі потужної, легкої у використанні платформи звітування, щоб ви могли вирішувати, які дані переглядати, і налаштовувати свої звіти усього кількома кліками.

Докладніше

Аналіз вмісту

Звіти про вміст допомагають виявити ефективні частини веб-сайту й популярні сторінки, щоб можна було створити кращі умови для клієнтів.

Докладніше

Соціальний аналіз

Мережа – це соціальне місце, а Google Analytics оцінює ефективність кожної з ваших програм, пов’язаних із соціальними засобами комунікації. Ви можете проаналізувати, як відвідувачі взаємодіють із функціями обміну вмістом на вашому сайті (наприклад, кнопка +1 у Google) і вашим вмістом у соціальних мережах.

Докладніше

Аналіз мобільних пристроїв

Google Analytics допомагає оцінити вплив мобільної мережі на ваш бізнес. Окрім того, якщо створювати програми для мобільних пристроїв, Google Analytics пропонує пакети з розробки програмного забезпечення для пристроїв на платформі iOS і Android, щоб ви могли оцінити, як використовується ваша програма.

Докладніше

Аналіз конверсій

Ряд функцій Google Analytics допоможе вам дізнатися, скільки клієнтів ви приваблюєте, скільки продаєте та як користувачі взаємодіють із вашим сайтом.

Докладніше

Аналітика рекламної діяльності

Отримуйте якнайбільше від своєї рекламної діяльності, володіючи даними про ефективність ваших медійних оголошень, реклами в соціальній мережі, на сайтах для мобільних пристроїв і поруч із результатами пошуку. Пов’яжіть активність на веб-сайті з вашими маркетинговими кампаніями, щоб побачити всю картину та покращити ефективність своєї рекламної діяльності.

Докладніше

Галерея програм Google Analytics

Розширте можливості Google Analytics у новий незвичний спосіб. Отримайте доступ до низки програм із відповідної галереї Google Analytics, які допоможуть отримати більше релевантних даних, автоматизувати звітність і організувати дані про ваш бізнес.  Докладніше