Ресурси

Тільки знайомитеся з AdWords Express або шукаєте відповідь на своє запитання? Ми допоможемо.

Поширені запитання

Розгорнути все Згорнути все
 • Де відображатиметься моє оголошення?

  Ваше оголошення буде з'являтися поруч із результатами пошуку Google, на Картах Google і релевантних партнерських сайтах у мережі для користувачів комп’ютерів і мобільних пристроїв.

 • Чи можу я контролювати, де відображається оголошення?

  Якщо у вас є звичайний магазин або заклад, оголошення зможуть побачити люди, які вкажуть у пошуковому запиті ваше місцеположення (наприклад, "піца Київ"), а також люди, які вже перебувають у вашому районі та просто шукають те, що ви пропонуєте (наприклад, "піцерія"). Якщо ви рекламуєте інтернет-магазин, ви зможете вибрати, у яких країнах, регіонах чи містах відображатиметься ваша реклама.

 • Чи потрібен мені веб-сайт, щоб користуватися AdWords Express?

  Ні. Якщо у вас немає сайту, але вам потрібна цільова сторінка для оголошення, створіть сторінку своєї компанії в Google+ через службу Google Мій бізнес. Це забере не більше 10 хвилин.

 • Як зареєструватися в AdWords Express?

  Зареєструйтеся в AdWords Express і розмістіть в Інтернеті своє перше оголошення всього за кілька хвилин. Перегляньте Посібник з AdWords Express для початківців і дізнайтеся, як налаштувати оголошення відповідно до своїх бізнес-цілей.

Швидка довідка

Довідковий центр

Тут ви знайдете відповіді на поширені запитання та навчальні посібники на будь-які теми – від налаштування облікового запису до керування кампаніями AdWords Express.

Перейти в Довідковий центр AdWords Express

Спільнота користувачів

Форум AdWords Express

Ставте запитання, читайте відповіді та спілкуйтеся з іншими рекламодавцями AdWords Express. Досвідчені користувачі швидко допоможуть вам вирішити проблеми з AdWords Express.

Поставити запитання

Навчання

Навчання з Google

Дізнайтеся секрети ефективної роботи в Google Ads.

Докладніше

YouTube

Підпишіться на канал Реклами Google на YouTube і миттєво дізнавайтеся про нові корисні відео.

Переглянути відео