Tillbaka till katalog

David Graux, oljemålning

David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning
David Graux, oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

Beskrivning

DAVID GRAUX (Frankrike,f.1970): "Soupir Effleure", olja på duk, signerad samt daterad David Graux -2000, mått ca 151x90 cm

Konditionsrapport

Auktionsnummer:

685599

Datum:

2019-10-04