Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beskrivning
DAVID GRAUX (Frankrike,f.1970): "Soupir Effleure", olja på duk, signerad samt daterad David Graux -2000, mått ca 151x90 cm
Konditionsrapport
Auktionsnummer:
685599
Datum:
2019-10-04
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här