Підробка звітів

Ніхто не хоче, щоб його обманом змусили купити підроблені товари. Такі товари містять торговельну марку або логотип, надзвичайно схожі чи майже ідентичні іншій торговельній марці або логотипу. Вони імітують ознаки певного бренда та справляють враження оригінального продукту, який пропонує власник бренда.

Google серйозно ставиться до неналежного використання наших служб із метою реклами або продажу підроблених товарів. Коли Google розміщує продукти чи служби, які використовуються для реклами або продажу товарів, наші правила чітко забороняють використання підробок. Ми виділяємо значні технічні й машинні ресурси, щоб запобігти порушенням наших правил, зокрема підробці. Однак переважна більшість веб-сайтів, які відображаються в результатах Пошуку Google, – це сторонні сайти, а не продукти чи служби Google. Якщо ви занепокоєні вмістом, який відображається на сайті, зв’яжіться з власником сайту або, якщо ви отримали ухвалу суду, спробуйте скористатися нашою добровільною обробкою ухвал суду. Перегляньте наші Поради щодо безпеки під час покупок в Інтернеті, які допоможуть розпізнати сайти з підробленими товарами.

Крім того, ми надаємо споживачам і власникам брендів перелічені нижче форми для повідомлень про порушення, які можна знайти в довідкових центрах окремих продуктів (усі форми можна переглянути в довідкових центрах Google).