Додатки, які підтримують Google Cloud Print
Перелічені тут додатки сумісні з Google Cloud Print. Коли ви надсилаєте завдання друку, його можна відстежувати на сторінці керування Google Cloud Print.

На всіх пристроях

Google Chrome
У Google Cloud Print можна друкувати відкриті вкладки з веб-переглядача Chrome. На Chromebook додаток Cloud Print є опцією друку за умовчанням.
Мобільні додатки Google
Якщо ви відкриваєте Gmail або Google Диск у веб-переглядачі телефона, ви можете друкувати електронні листи, документи, таблиці й інші файли з Диска через Google Cloud Print. За допомогою функції print2docs ви також можете надійно зберігати будь-який файл на Диску.

На пристроях Android

PrinterShare™ Mobile Print
Mobile Print – це додаток Android, який підтримує кілька способів друку, зокрема Google Cloud Print. Ви можете друкувати зображення, веб-сторінки, події календаря, списки контактів, текстові повідомлення, електронні листи, файли з Google Документів тощо.
Fiabee
Fiabee – це додаток із синхронізацією в хмарі, за допомогою якого можна друкувати документи з додатків Android і Chrome у Google Cloud Print.
Google Cloud Print
Cloud Print – це офіційний додаток Android для друку в Google Cloud Print із будь-якого пристрою Android. Установивши додаток, ви можете надати йому доступ до документів, фотографій чи файлів PDF, вибрати принтер і параметри друку та натиснути "Друк". Усе просто. Відкрийте додаток, щоб переглянути нещодавні завдання друку, перевірити їх статус і вибрати завантажені файли для друку.

На пристроях iOS

PrintCentral Pro
PrintCentral Pro – це додаток на пристрої iOS, з якого можна друкувати файли в різних службах, зокрема в Google Cloud Print. З додатка PrintCentral Pro можна друкувати електронні листи та вкладені файли, списки контактів, веб-сторінки, текстові повідомлення тощо.

На комп’ютерах Mac або Windows

Будь-який веб-переглядач
Якщо ви бачите на веб-сторінці кнопку "Друк" із логотипом Google Cloud Print, ви можете друкувати просто з веб-переглядача.
Google Cloud Print для Windows
Завдяки конектору Google Cloud Printer ви можете легко друкувати файли на веб-доступних принтерах із будь-якого додатка в ОС Windows. Просто встановіть принтер і друкуйте так само, як з інших додатків.

Для підприємств і навчальних закладів

Конектор Google Cloud Print
Конектор Google Cloud Print – це окрема версія конектора, убудована в Chrome. Вона дає змогу підключати застарілі принтери до Google Cloud Print, щоб ви мали до них доступ будь-де. На відміну від конектора Chrome, ця окрема версія працює як служба Linux або Windows. Це робить її гнучкішою та простішою в керуванні для підприємств і навчальних закладів.
uniFLOW
uniFLOW – це захищена система керування друком і скануванням для підприємств. uniFLOW забезпечує звітність, керування бюджетом, маршрутизацію завдань і безпечний друк для всіх принтерів. Користувачі можуть надсилати завдання через Google Cloud Print, клієнти Windows і Mac, електронну пошту або мобільні пристрої.
PaperCut
Додаток PaperCut відстежує та контролює завдання друку з будь-якого пристрою, що підтримує Google Cloud Print. Усі принтери, якими керує PaperCut, стають сумісними з Google Cloud Print, а облікові записи користувачів розпізнаються за допомогою ідентифікації Google.