Функції

Chrome дозволяє легко використовувати HTML5 і сучасні веб-програми в класі, не турбуючись про здатність застарілих веб-переглядачів підтримувати їх.

Завантажити Chrome із MSI

Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Завантажити Chrome із MSI

Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(Пакет Chrome із MSI для Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Швидкість

Швидкість сприяє ефективності навчання. Тому Chrome швидкий у всьому – у запуску на комп’ютері, завантаженні веб-сторінок і роботі з мультимедійними освітніми інструментами. Chrome працює швидко навіть на пристроях нижчого технічного рівня, що дозволяє заощадити кошти, продовжуючи використання наявного апаратного забезпечення.

Безпека

Google Chrome for Education використовує такі технології, як функція безпечного перегляду та механізм ізольованого програмного середовища для захисту студентів і викладачів від шкідливих веб-сайтів, вірусів, зловмисного програмного забезпечення та фішингових атак. А наявні в Chrome засоби захисту від використання міжсайтових сценаріїв гарантують додатковий захист проти сайтів, які намагаються атакувати шкільні мережі та викрадати особисті дані користувачів.

Google Apps for Education

Chrome створено для оптимізації пакета продуктів Google Apps for Education. Веб-переглядач Chrome підтримує багато функцій, які недоступні в інших веб-переглядачах, зокрема служби Gmail, Документи і Календар, які можуть працювати офлайн, а також сповіщення на робочому столі та функції редагування, як-от вирізати-та-вставити й перетягнути-та-вставити.

Простота

Веб-переглядач Chrome простий у впровадженні та керуванні. Замість витрачати час, контролюючи налаштування веб-переглядача та доступ до Інтернету, ІТ-адміністратори можуть персоналізувати й упровадити Chrome відповідно до потреб. Наприклад, завдяки груповим правилам вони можуть дозволити всім студентам використовувати певні розширення й програми з Веб-магазину Chrome, одночасно надаючи групам викладачів доступ до інших програм, розширень і сайтів за умовчанням.

Персоналізація

Веб-магазин Chrome пропонує сотні розширень і програм для навчання та спільної роботи, які можна об’єднати в пакет із Chrome і розповсюджувати серед студентів і викладачів. Повна підтримка HTML5 без оновлення ОС дозволяє студентам і викладачам запускати в ОС Windows, OSX і Linux потужні веб-програми, які можна розширювати.

Оновлення

Упровадження Chrome означає підвищення ефективності й безпеки без потреби оновлювати ОС чи купувати дороге клієнтське програмне забезпечення. Використовуйте поточний веб-переглядач для роботи зі старими програмами в Internet Explorer, а для решти впровадьте Chrome.