Партнери

Міністерство освіти і науки України

Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — провідне українське видавництво дитячої літератури, одне з найвідоміших дитячих видавництв Східної Європи. Перше приватне дитяче видавництво незалежної України.
Понад половину видань «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» здобували перемоги на поважних книжкових конкурсах, а кілька мільйонів «малят від 2 до 102» називають «абабагаламазькі» книжки своїми улюбленими.
Заснував видавництво відомий український поет Іван Малкович.

Щоденник.ua

Всеукраїнська безкоштовна освітня мережа «Щоденник.ua» формує унікальне електронне середовище для вчителів, учнів та їх батьків. Метою проекту є об'єднання всіх педагогів, учнів та батьків України в єдину спільноту, модернізація навчального процесу та впровадження сучасних комп'ютерних технологій у школах. «Щоденник.ua» удостоєний багатьох почесних нагород - як українських, так і зарубіжних; електронна платформа, на якій працює проект, відзначена премією ООН. Важливою особливістю «Щоденник.ua» є гарантія безпеки зберігання та використання даних для освітніх установ.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС

Розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Канал ПЛЮСПЛЮС входить до групи 1+1 Медіа, один з найбільших медіа холдингів України. ПЛЮСПЛЮС вийшов в ефір 4 серпня 2012 на частотах каналу СІТІ. Телеканал ПЛЮСПЛЮС - це національний телеканал з ефірним/супутниковим/кабельним мовленням 24 години на добу. Технічне покриття 63% (міста 50т+). Контент каналу - це мультиплікація, серіали, програми для дітей російською та українською мовами.